کانال روتختی – معرفی بهترین و جدیدترین کانال های تلگرام روتختی

تشک و روتختی سفید شاید ساده و خسته کننده به نظر برسد اما این واقعا درست نیست. با این کار دکور اتاق خواب تان به اندازه کافی آرامش بخش هست اما کسل کننده نیست که صبح ها خمیازه کنان و با خستگی از خواب بلند شوید. این سبک روتختی برای استفاده روزمره چندان جذاب نیست. • اگر از پارچه ای سبک برای روتختی استفاده می کنید و به کمی وزن برای آویزان شدن آن از تخت احتیاج دارید، درچندین مکان وزنه های پارچه ای کوچک را روی سجاف اضافه کنید. لحاف رو تختی ها معمولا به صورت سرویس کامل هستند که شامل یک عدد لحاف به همراه کاور دوخت شده به لحاف، ۴ عدد روبالشتی، رویه کوسن و ملحفه روی تشک می باشند. رو تختی های ترک معمولا قیمت بالاتری نسبت به روتختی های ایرانی دارند اما طول عمر و دوام و زیبایی آن ها کاملا به همگان ثابت شده است. با وجود کیفیت مرغوب، این دسته از روپوش تخت ها معمولا قیمت هایی پایین تری نسبت به دیگر مدل ها دارند.

در این نوع خرید می توان خصوصیات، مشخصه ها و حتی قیمت این محصول خواب را مشاهده کرد و با معلوماتی درست و جامع اقدام به خرید آن کرد. تنهای آرام بخش خنثی برای استفاده در اتاق خواب بسیار پرطرفدار هستند و اضافه کردن مقادیر زیاد رنگ سفید به این پالت رنگ باعث میشود تا دیوارهای خنثی به جای این که کسل کننده به نظر برسند ته رنگهای زیبای شان آشکار شود. روتختیدورو: میتوانید به سراغ خرید روتختیهای دورو بروید، چون هر دوطرف این مدل ها را می توان استفاده کرد، در تغییر دکوراسیون و زیبایی اتاق، نقش مهمی را ایفا میکنند. با دقت دکوراسیون اتاق خوابتان را بررسی کنید و رنگ و متریال بکار رفته در آن را بخاطر بسپارید زیرا تأثیر زیادی در انتخاب روتختی که خود نقش مهمی در تکمیل دکور اتاقتان ایفا می کند ، دارد . در انتخاب خود نهایت دقت را به خرج دهید و فراموش نکنید اتاق خواب جایی برای استراحت و نیز مطالعه شما است. تناسب رنگی با سایر بخشهای اتاق خواب از قبیل پرده و کفپوش نیز از موارد مهم در این انتخاب میباشد. این امر سبب می شود تا تفاوت و متمایز بودن مبل های تخت خواب شو شما به راحتی به رخ کشیده شود.

برای این فضاها بهتر است از رنگ های خنثی استفاده شود تا تم های رنگی دیگر وقتی وارد فضا می شوند سبب آشفتگی و شلوغی محیط نشوند. به شما توصیه می شود اگر قرار است از رنگ قرمز، بنفش و یا مشکی استفاده کنید حتما رنگ های متضاد آن که سفید، یاسی و طلایی است را در فضا به کار بگیرید تا این امر سبب نشود آرامش شما در زمان استراحت از بین برود. استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی با سبک های طراحی متفاوت انتخابی است که شما برای دیزاین اتاق خواب خود در پیش رو دارید. از آنجایی که استفاده از مبل تخت خواب شو برای اتاق خواب های کوچک عموماً توصیه می شود. در ادامه سعی بر آن داریم تا برخی از مبل های تخت خواب شو را در راستای رنگ شناسی و رسیدن به یک قاب دکوراسیون بی نظیر به شما عزیزان معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. بر فرض ما به شما توصیه می کنیم از یک مبل تخت خواب شو بزرگ با تم رنگی طوسی بهره بگیرید. امید است مطالب پیش رو در راستای معرفی رنگ های برگزیده برای دیزاین کردن اتاق خواب شما با مبل های تخت خواب شو مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

مبل تخت خواب شو یکی از بی رقیب ترین محصولاتی است که به تازگی راهی بازار شده است. زیبایی ظاهری تخت خواب شما را چند برابر می کند. اما به سادگی میتوانید با اضافه کردن چند وسیله دکوری به روتختی و ملحفههای سفید جلوه ای خاص و منحصربه فرد بدهید. پهن کردن یک روتختی سفید تاثیری به اندازه رنگ کردن دیوارهای اتاق دارد اما آن همه زحمت ندارد. در نگاه اول، به نظر می رسد که استفاده از فیبر چوب برای تولید ملحفه، برای محیط زیست و همینطور خانه ها مزیت دارد؛ اما فیبر چوبی توسط مواد شیمیایی اشتعال زا به قطعات کوچک تر تقسیم می شود و در نتیجه پارچه بوجود آمده به آسانی تجزیه نمی شود. شاید اتاق خواب شما خیلی کوچک باشد و فضا به اندازه کافی برای جایگذاری سرویس خواب و مصنوعات چوبی در اختیار شما وجود نداشته باشد. ممکن است گاهی اوقات تخت خواب شما کاملا مرتب نباشد و شبیه عکسهای روتختی ژورنال های طراحی دکوراسیون نباشد. لحاف و روتختی های سفید انتخاب خوبی برای طرح دکوراسیون های جسورانه هستند زیرا آن ها باعث شکستن رنگهای تیره و نقش و نگارهای شلوغ میشوند و جلوه ای غنی و متعادلی پدید میآورد.

دیدگاهتان را بنویسید