چگونه یک عطر ادکلن خوب را انتخاب و خرید کنیم ؟

در عطر ها ( Perfume ) بایستی بین 15 تا 25 درصد اسانس به کار رفته باشد. عطرها معمولا از ترکيبات اسانس مواد خام، آب و الکل تشکيل شده و تفاوتی که بین عطر و ادکلن می باشد در ميزان اسانسی است که در آب و الکل یک عطر به کار رفته است. ادوپرفیوم Eau de Perfume: در مقایسه با عطرها غلظت کمتری دارند ولی در جایگاه دوم قرار می گیرند درصد غلظت ادوپرفیوم معمولا در حدود 15 تا 20 درصد برآورد می شود و از ماندگاری خوب و متوسطی برخوردار است. معمولا عطرهایی که رایحه گلی دارند، مورد پسند خانمهاست و در راهنمای انتخاب عطر برای بانوان توصیه میشود؛ چرا که رایحه شیرین و رمانتیکی دارند. چوبی شرقی: رایحههای خاکی مانند نعناع هندی و چوب صندل در ترکیب با بوهای شیرین و ادویهای. این عطر برای خانم هایی که به بوهای شیرین و تند علاقه ندارند و ترجیح می دهند بوی بهاری داشته باشند کاملا مناسبت است.

این رایحهها برای مهمانیهای شب مناسبترند و اکثرا خانمها انتخاب عطر خود را از این گروه انجام میدهند. حتماً این عادت غلط را مشاهده کردهاید که بعد از استفاده عطر در دو مچ دست، آنها را به هم می مالند با تصور اینکه به خوبی پخش می شود. چون آدم های امروزی بیشتر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هر دو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند. چیزی که بیشتر از علاقه اهمیت دارد، انتخاب عطر سازگار با نوع پوست شماست. اگر دائما روی پوست صورتتان چربی جمع میشود و معمولا ظاهر براقی دارد، به احتمال زیاد پوست چربی دارید. معمولا خانمهای برونگرا و دارای روحیه شاد بهسراغ انواع عطر زنانه میوهای یا گلفام میروند. معمولا هر عطری، برای استفاده گروه سنی خاصی تولید میشود. این نوع عطر یکی از ملایم ترینا هاست و ماندگاری قابل قبولی در حدود 4 الی 5 ساعت است و برای تمدید رایحه آن باید چندین بار در طول روز استفاده شود.

خرید ادکلن اصل مردانه میتواند امضای برازندهای برای استایل شما باشد و این عطر با پخش بو و ماندگاری مناسبش بازخوردهای اجتماعی خوبی را برایتان به همراه بیاورد. وجود هزاران رایحه با نتهای مختلف، خرید عطر را برای خانمها و آقایان دشوارتر میکند. انتخاب عطر مناسب برای آقایان از این دسته رایحه برای مصاحبههای شغلی و ملاقاتهای رسمی نشان از سلیقه خوب شما دارد. 1. ماندگاری عطر به چه عواملی بستگی دارد؟ چه عطری مناسب سن شماست؟ اما صرف کشف علاقه، منجر به انتخاب عطر مناسب شما نخواهد شد. مثلا اینکه عطر و ادکلن مردانه مورد نظر شما در کدام گروه بویایی قرار میگیرد؛ برای روزهای گرم سال مناسب است یا روزهای سرد سال؛ آیا باید از این عطر مردانه فقط در مناسبتهای رسمی استفاده کرد یا این ادکلن، مصرف روزانه هم دارد؟ ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بوی عطر دوستتان را پسندیدید، اما وقتی خودتان استفاده کردهاید بوی متفاوتی را شنیدید که بعضا نامطبوع بوده است! گرچه ممکن است رایحه ای را بر اساس جذابیتِ آن انتخاب کنید، اما فاکتورهای دیگری نیز باید در هنگام خرید عطر در نظر بگیرید تا انتخابی آگاهانه تر داشته باشید. این شرکت ها با تولید کردن و ارائه کردن رایگان تستر ادوپرفیوم قصد دارند تا خریدار بدون باز کردن جعبه ادوپرفیوم، به مشتریان خود این امکان را بدهند که رایحه ادوپرفیوم را استشمام کرده و در صورت رضایت اقدام به خرید آن نماید.

اگر پوست چربی دارید، توجه داشته باشید که نباید مقدار زیادی از عطر را روی پوستتان اسپری کنید؛ چرا که در این صورت بوی آن بسیار شدید و ناخوشایند خواهد شد. هنگام تهیه عطر به برند هایی که توسط فروشگاه اینترنتی عرضه می گردد توجه کنید ، مثلا اگر قصد خرید ادکلن ساواج روونا را دارید در قسمت توضیحات محصول به مشخصات و ویژگی های آن توجه کنید که در کدام کشور و شرکت تولید شده است و در سایت های معتبر دیگر نیز این موضوع را پیگیری کنید تا با برند محصول آشنا شوید ، برند روونا rovena یک برند تولید کننده معتبر عطر ادکلن است که این شرکت فرانسوی در امارات به صورت مشترک تولید انواع عطر ادکلن را انجام می دهند. در عمده فروشیهای عطر و ادکلن بهترین تنوع از انواع عطرها با رایحههای مختلف و برندهای معتبر و شناخته شده برای خرید وجود دارد. به طور کلی انواع عطرها بر روی این نوع پوستها ماندگاری بیشتر هنگام عطر زدن دارند. از آنجایی که ماندگاری عطر بر این نوع پوستها کم است، بهتر است این افراد از عطرهای قویتری استفاده کنند. از طرفی فاکتورهای مختلفی وجود دارد که علاوه بر سلیقه شخصی، در انتخاب عطر باید در نظر داشته باشید؛ از روحیات و خصوصیات روانشناسی شما گرفته تا نوع پوستتان و موقعیتی که میخواهید از عطر استفاده کنید، همه و همه بر انتخاب مناسبترین نوع آن موثر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید