پرفروشترین برندهای عطر و ادکلن در بازار ایران کدامند؟

عطرهای مخصوص بزرگسالان حاوی رایحهای از یک نوع اقیانوسی خنک یا گیاه خوشبو با ترکیب چوبی هستند. پوست خود را مرطوب نمایید : انواع عطرها به پوست چرب بهتر می چسبند، بنابراین برای کسانی که پوست خشک تری دارند، بهتر است عطرهای به شکل کرم را انتخاب کنند یا قبل از اسپری کردن، از یک لوسیون بدون بو استفاده نمایند. بنابراین با توجه به انواع مختلف روابطتان با دیگران، بهتر است عطری که مثلا در محل کار استفاده میکنید، با عطر مهمانیتان متفاوت باشد. برای مثال عطری که برای محل کار استفاده میکنید، باید صمیمی و ملایم باشد. نتهای چوبی نقش برجسته و شاخصی در عطرهای مردانه دارند که این امر بیشتر به خاطر تصوری از تنومندی و ستبر بودن درختان است که به ذهن القا می شود و کمتر به خاطر رایحه آنها. قبل از آن که به تاثیر ویژگیهای روانشناختی افراد در انتخاب عطر مناسب برای خانمها و آقایان بپردازیم، ابتدا لازم است اطلاعاتی در مورد انواع رایحهها و نتهای مختلف داشته باشید.

در عمده فروشیهای عطر و ادکلن بهترین تنوع از انواع عطرها با رایحههای مختلف و برندهای معتبر و شناخته شده برای خرید وجود دارد. چرا که عطرها در ناخودآگاه افرادی که با آنها سروکار دارید، تاثیر میگذارد. اگر پوست چربی دارید، توجه داشته باشید که نباید مقدار زیادی از عطر را روی پوستتان اسپری کنید؛ چرا که در این صورت بوی آن بسیار شدید و ناخوشایند خواهد شد. معمولا عطرهایی که رایحه گلی دارند، مورد پسند خانمهاست و در راهنمای انتخاب عطر برای بانوان توصیه میشود؛ چرا که رایحه شیرین و رمانتیکی دارند. به طور کلی خانمها همیشه دوست دارند با ظاهری جذاب و متمایز در مناسبتهای مختلف و یا حتی محل کار حضور پیدا کرده و بوی خوبی هم بدهند. در راه نگهداری، این کار به شدت نهی می شود. عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Night Wish حجم 20 میلی لیتر؛ رایحهای گرم و شیرین در این عطر جیبی وجود دارد که برای بسیاری از افراد خوشایند است و به همین خاطر، این عطر کوچک ۳۰ هزارتومانی پرفروش شده است. چوبی شرقی: رایحههای خاکی مانند نعناع هندی و چوب صندل در ترکیب با بوهای شیرین و ادویهای. این نوع رایحهها گرم و شیرین هستند و معمولا (نه همیشه) در ساخت عطرهای زنانه از این رایحه استفاده میشود.

بهترین گزینه برای شما، انتخاب عطرهایی است که رایحه گل و گیاه و مرکبات دارند. رایحههای چوبی یا جنگلی ترکیبی از رایحه چوب و خزه هستند و رایحه گرم و اغواکنندهای دارند. در تولید ادوتویلتها از ۵ الی ۱۵ درصد اسانس روغنی معطر استفاده میشود و در شرایط نرمال ماندگاری ۴ تا ۵ ساعته را میتوان از این نوع محصولات انتظار داشت که البته تا حد زیادی به نوع رایحه و طبع عطر (گرم، معتدل یا سرد) بستگی خواهد داشت. غلظتی بین 20 الی 30 درصد از اسانس روغنی معطر. همچنین غلظت و طول عمر اسانس و ترکیبات معطر استفاده شده در تولید انواع عطر و انواع ادکلن متغیر است و افزایش غلظت و درصد ترکیبات معطر است که در ماندگاری آن تأثیر دارد. روشهای متفاوتی برای افزایش ماندگاری عطر بر روی پوست وجود دارد که در مقاله دیگری به آن میپردازیم. در این مقاله قصد داریم اطلاعات عطر و ادکلن، انواع مختلف و تفاوت های بین آن ها و همچنین میزان ماندگاری بوی هر یک از آن ها را بررسی کنیم.

چوب خشک: بوی دودی که با رایحههای چرمی ترکیب شده است. با وجود اینکه در فرمولاسیون این رایحهها ترکیبات مصنوعی به کار رفته، این عطرها یادآور رایحههای طبیعی نابی مانند عطر هوای اقیانوس هستند. در واقع این رایحههای دلپذیر، علاوه بر خوشبو ساختن شما بیانگر تیپ شخصیتی و حال و هوای درونتان هم هستند. بنابراین لازم است قبل از خرید عطر، ابتدا مشخص کنید که پوست شما چرب است یا خشک؟ 3. میثم علاوه بر عطر، محصولات دیگر از جمله آرایش و بهداشتی نیز دارد. از آنجایی که ماندگاری عطر بر این نوع پوستها کم است، بهتر است این افراد از عطرهای قویتری استفاده کنند. هر 8 عطر مای زنانه، ماندگاری و پخش بسیار خوبی دارند و ویژگیهای آنها در صفحه مربوط به عطرهای زنانه معرفی شده است. آنها با توجه به سن، شخصیت، کاراکتر، تیپ ظاهری و البته سلیقه شما، برای تان پیشنهاداتی دارند. چیزی که بیشتر از علاقه اهمیت دارد، انتخاب عطر سازگار با نوع پوست شماست.

دیدگاهتان را بنویسید