ویژگی سرویس روتختی دخترانه

روتختی مدلهای مختلفی دارد که هرکدام دارای طیف رنگی گستردهای هستند. بهتر است درانتهای کار، یعنی زمانی که دکوراسیون داخلی اتاقخواب تکمیل گردید، روتختی مناسب خودتان را انتخاب کنید. در فروشگاه ها، زمانی که طرح دو محصول را مقایسه میکنید ممکن است یکی دارای نقش و نگارهای یا تصاویر چاپی خیره کننده باشد که دوست داشتنی تر به نظر برسد. بهتر است که در موقع خرید، از روتختی های چند لایه استفاده کنیم. انتخاب رو تختی های دو رو این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید هر از چند گاهی در فضای اتاق خود تنوعی به وجود آورید تا چشمتان از دیدن یک صحنه ی تکراری هر روزه خسته نشود. شایان ذکر است که روتختیهای سفید صرفا برای استفاده در اتاق خواب اصلی نیستند. این روتختیهای تهیهشده از تور، برای استفاده روزمره بههیچعنوان مناسب نیستند. معمولاً پارچههایی با تراکم بالاتر نرمتر، لطیفتر، محکمتر و بادوامتر هستند و پارچههایی با تراکم کم برای استفاده روزمره مناسب نیستند و دوام چندانی ندارند.

انواع روتختی در گذشته معمولاً کاربرد روانداز داشتند و برای گرم نگه داشتن بدن در هنگام خواب استفاده می شدند و تا این حد متنوع نبودند اما با گذشت زمان و تغییر نیاز های مردم مثل هر چیز دیگری روتختی نیز دستخوش تغییر و تحول بسیاری گردید. روتختی ها با سایزها و انواع مختلفی از جمله لحافی، نوجوان، چهل تکه، کاوردار، پیکه و عروس در بازار ارائه می گردند پس بنابراین شما به هنگام خرید باید سایز مورد نظر و نوع محصول انتخابی خود را مشخص کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید. بهعنوانمثال یک روتختی ساتن شما را گرم نمیکند، بلکه لغزندگی ایجاد میکند، درحالیکه محصولات ساختهشده از پنبه یا پلیاستر برای گرم نگهداشتن شما طراحیشدهاند. پلیاستر یک فیبر ساختهشده توسط بشر است که از همان پلیمرهای تولید بطریهای پلاستیکی نوشیدنی تولید میشود. با توجه به تماس مستقیم پارچه روتختی با پوست و بدن ما و پیشگیری از آلرژی و حساسیت های پوستی حتما باید محصولی را تهیه نمایید که از نخ کتان، بامبو و یا تنسل تولید شده باشد تا علاوه بر جلوگیری از حساسیت های پوستی، مزیت هایی همچون نرمی فوق العاده، حفظ رطوبت و تعادل دما در هنگام خواب را برای شما فراهم آورد. اگر انتخاب شما روتختیهای فانتزی هستند، بهتر روش این است که پارچه زیرین پتو از جنس نخ یا پنبهای باشد و لایه رویی روتختی ظاهری تزیینی داشته باشد.

نکته مهم دیگر که درانتخاب پارچه روتختی مناسب میبایست به آن توجه کرد، درنظر گرفتن آبوهوای مکانی است که در آن زندگی میکنید. برای این منظور بهتر است که در فصول سرد سال از روتختیهایی با رنگهای گرم و تیره همچون زرشکی و سورمهای، خاکستری و در فصول گرم از رنگهای سرد و کمرنگ استفاده نمود. به سادگی میتوان فهمید که لحاف و روتختیهای سفید فاقد ویژگی و کاراکتر هستند. بنابراین اگر بالشتهای خود را روی تخت پرت کنید و کمی گوشههای روتختی را بکشید میبینید که به همین سادگی روتختی شما جلوه ای شیک و لوکس دارد. بدون اندکی تلاش برای تطابق با مد روز، روتختیهای سفید به سادگی اتاق خواب های لوکس و شیک مد روز فراهم میکنند. آن ها به خوبی با مبلمان گزینشی و کلکسیون های عجیب و غریب برای ایجاد جلوه مدرنی که همیشه آپدیت و به روز به نظر میرسد هماهنگ می شوند. تخت های روزانه، تخت میهمان و نیمکتهای زیر پنجره نیز با ملحفه و روتختیهای سفید جلوه زیبایی پیدا میکنند مخصوصا زمانی که در کنار دیوارهای سفید آورده شوند و تخت خواب سفید از نظر بصری بخشی از معماری اتاق شود. روتختیهای پنبهدوزی شده یا روتختیهای چندتکه برای استفاده در فصل تابستان و نیز مناطق گرم مناسب هستند.

روتختی دخترانه: چنانجه تمایل به خرید روتختی دخترانه برای فرزند دختر خود را دارید، میتوانید در بین هزاران طرح دخترانه، بهترین انتخاب را داشته باشید. این روتختیها با بهترین جنس (رویه شانل ابریشمی و ست زیرین کتان لینن گیاهی) عرضه میشوند. در نهایت، هیچ چیز آرامش و سکوتی که ست روتختیهای سفید با خود می آورد را ندارد. اما ابریشم یکی از بهترین الیاف برای ساخت رو تختی است و به دلیل لطافت و جنس بسیار نرمی که دارد می تواند در فصل گرما یا سرما دمای بدن را به تعادل برساند. اگر به دنبال استفاده روزمره از روتختی خود هستید، روتختیهای پنبهای بهترین گزینه خواهند بود. بهطورکلی، آب گرم با مواد شوینده ملایم بهترین گزینه است. با این توضیحات اگر اتاق خواب با سبک کلاسیک و یا با جلوه سلطنتی و تجملی می پسندید و یا روتختی عروس می خواهید بخرید، بهتر است این نوع روتختی را انتخاب کنید. روتختی سفید میتواند ظاهر خود را در برابر لوازم بسیار لوکس و جذاب حفظ کند، چون آن ها به همان اندازه کلاسیک هستند. روتختی های ابریشمی یکی از گران ترین و لوکس ترین انواع روتختی هستند که معمولا استفاده از آن ها خیلی معمول و مرسوم نیست زیرا قیمت بسیار بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید