نکاتی که باید در رابطه با روتختی بدانید – لالاروژ

خوبی دیگر روتختی ابریشمی این است که چروک نمی شود. این پارچه با طراحی اتاق به سبک روستیک هماهنگ است. وزن آن سبک است و حس سنگینی نمی دهد. با توجه به تعداد بالشت ها در سرویس خواب، شما نیاز به روبالشتی دارید که همان کاور برای بالشت است. در این زمان که شما نیازی به پتو یا لحاف ندارید، می توانید از ملحفه روانداز با طرح های زیبا استفاده کنید. در صنعت کالای خواب به لحاف های کاور شده، اصطلاحاً لحاف های کاوری می گویند. روتختی تخت شما علاوه بر این که بر زیبایی اتاق شما بسیار تاثیرگذار است به دلیل تماس مستقیمی که با پوست شما دارد و شما در تمامی ساعات خواب شبانه تان با آن در تماس هستید؛ باید با دقت و ظرافت بسیار زیادی انتخاب شود. بهتر است که در موقع خرید، از روتختی های چند لایه استفاده کنیم. بهتر است برای اتاق خواب های شلوغ، از روتختی ساده استفاده کرده و در نهایت، از یک یا دو رنگ در روتختی خود استفاده کنید.

لحاف روتختی به راحتی مرتب می شود و برای شست وشو بهتر است به سراغ خشک شویی رفت. رو انداز یا لحاف برای پوشش بدن در فصول گرم و سرد سال است. بد نیست بدانید توجه به طرح سرویس لحاف و روتختی که قصد خرید آن را کرده اید، کاملا سلیقه ای بوده و تنها بسته به نظر و انتخاب شخصی و یا مشترک شما با همسرتان دارد. علاوه بر این، شما همچنین باید طراحی داخلی خود را در نظر بگیرید تا انتخاب روتختی شما با طرح کلی طرح اتاقتان مطابقت داشته باشد. اکثر لحاف های لایت در گوشه هایشان بندهایی دوخته شده دارند، تا بتوان آنها را به کاور لحاف گره زد تا درون کاور لحاف جابجا نشوند. به جنس کاور لحاف توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این کالای خواب با پوست بدن شما در تماس است. 3) در صورتی که نخواهید از ان ها استفاده کنید برای نگه داری ار آنها به فضای کمی نیاز است.

انواع روتختی دو نفره ی شیک و جدید، در طرح ها و مدل های متنوع از جمله ساده، اسپرت و سلطنتی در رنگ های گوناگون سفید، صورتی، بنفش، سرمه ای، آبی و … توجه به رنگ از جمله اولین نکاتی است که موقع خرید روتختی باید به آن توجه نمایید. یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام انتخاب سرویس روتختی جهیزیه باید به آن دقت کنید، طراحی و رنگ روتختی است. بیننده در نگاه اول ، هنگام ورود به اتاق ، این محصولات را می بیند. سعی کنید هنگام خرید روتختی حتما به کیفیت دوخت و ظرافت آن توجه نمایید، فراموش نکنید روتختی بی کیفیت باعث ایجاد حساسیت های پوستی و آلرژی می شود. قبل از اینکه نسبت به خرید روتختی اقدام کنید، حتما اندازه ی تختتان را بدانید، تا متوجه شوید که روتختی شما چه سایزی باید باشد. حتی الامکان روتختی توسط خودتان شسته نشود، برای تمیز کردن آن می توانید، روتختی را به خشکشویی بدهید، فقط تاکید نمایید که با آب سرد شسته شود تا در سایز آن تغییری ایجاد نشود. به جای پیدا کردن بورس روتختی اصفهان، پیشنهاد میکنیم به فروشگاه صفائی اصفهان مراجعه کنید.

به این نکته هم دقت کنید که به اندازه پارچه نخی، نرم نیست و چروک می شود. اما این نکته را بدانید که اگر اتاق خواب شما کوچک است، به سراغ روتختی با طرح های شلوغ نروید چون اتاقتان را کوچک تر از آنچه که هست نشان می دهد. مدت طولانی برای شما کار می کند. زیبایی ظاهری تخت خواب شما را چند برابر می کند. قیمت روتختی های موجود در بازار معمولا خیلی بالا نیست و هر فردی متناسب با بودجه ای که دارد، می تواند نسبت به خرید آن اقدام کند. شما می توانید متناسب با نیاز خود نسبت به خرید یکی از انواع روتختی اقدام نمائید. 2. سعی کنید روتختی را انتخاب کنید که سایز آن متناسب با سایز سرویس خوابتان باشد، این مسئله باعث دو برابر شدنِ زیبایی روتختی و اتاق خوابتان میشود. جواب این سوال، ست شدن این رو تختی ها با سایر عناصر اتاق خواب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید