نکاتی که باید در رابطه با روتختی بدانید – لالاروژ

یکی از دلایلی که روتختی و لحاف تمام سفید انتخابی مطمئن و درست است این است که آنها باعث میشوند دیگر رنگهای خنثی موجود در اتاق بیشتر به چشم بیایند. لحاف روتختی به راحتی مرتب می شود و برای شست وشو بهتر است به سراغ خشک شویی رفت. توجه به اینکه آیا می شود در منزل روتختی را خودمان بشوییم یا باید خشک شویی برده شود یک امر ضروری است. این آیتم خریداری شده به شما این امکان را می دهد که از سایر اکسسوری های رنگی در فضا به راحتی استفاده کنید؛ یعنی به سادگی می توانید از روتختی رنگ روشن، شال مبل با رنگ های مدرن و جدید، مصنوعات چوبی شبیه شلف های دیواری رنگی یا استیکرهای دیواری را برای یک ایده پردازی متمایز به خانه خود مهمان کنید. بدون تردید در اتاق خواب شما یا از یک کمد دیواری، درآور، میز توالت و یا سایر مصنوعات چوبی دیگر استفاده شده است.

شاید اتاق خواب شما خیلی کوچک باشد و فضا به اندازه کافی برای جایگذاری سرویس خواب و مصنوعات چوبی در اختیار شما وجود نداشته باشد. در دنیای شلوغ و پر از دغدغه امروز ، بعد از همه فعالیت های روزانه خواب خوب و کافی بسیار حائز اهمیت است چرا که همه ما برای برخورداری از سلامت روحی و جسمی و تجدید قوا نیاز به خواب کافی داریم . با این کار دکور اتاق خواب تان به اندازه کافی آرامش بخش هست اما کسل کننده نیست که صبح ها خمیازه کنان و با خستگی از خواب بلند شوید. این شیوه برای افرادی که زمان زیادی برای خرید کردن ندارند انتخابی مطلوب است. از روشنایی اتاق خواب گرفته تا محل قرار گیری تخت خواب و نوع پارچه های استفاده شده در بالشت و ملحفه؛ همگی از اهمیت زیادی برخوردار هستند. به شما توصیه می شود اگر قرار است از رنگ قرمز، بنفش و یا مشکی استفاده کنید حتما رنگ های متضاد آن که سفید، یاسی و طلایی است را در فضا به کار بگیرید تا این امر سبب نشود آرامش شما در زمان استراحت از بین برود. برای این فضاها بهتر است از رنگ های خنثی استفاده شود تا تم های رنگی دیگر وقتی وارد فضا می شوند سبب آشفتگی و شلوغی محیط نشوند.

این امر سبب می شود تا تفاوت و متمایز بودن مبل های تخت خواب شو شما به راحتی به رخ کشیده شود. هر مدلی که توی بازار می دیدم یه مشکل واحد داشتند و اون هم سنگین بودن اونها بود. پیشنهاد ما به شما این است که هنگام استفاده از رنگ تیره برای روتختی، ملحفه زیرین را سفید در نظر گرفته تا فضا بیش از حد سنگین و گرفته بهنظر نرسد. براساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و زیباترین رو تختی را از میان مدل های زیر برای استفاده خود یا جهیزیه عروس انتخاب کنید. از همین رو به سادگی می توانید به یک دکوراسیون مدرن و در عین حال کارآمد دست پیدا کنید. شما می توانید از هر رنگی که تمایل دارید برای ایده پردازی های مدرن خود بهره بگیرید. برای ایجاد کنتراست ظریف یک یا دو بالشت بافت دار اضافه کنید، آنگاه به جلوه کلاسیک عمق داری دست پیدا میکنید که دوست دارید هر شب روی آن شیرجه بزنید. بخاطر همین تصمیم گرفتم غیر حضوری بخرم که بتونم یه شب استفاده کنم.

استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی با سبک های طراحی متفاوت انتخابی است که شما برای دیزاین اتاق خواب خود در پیش رو دارید. سرویس خوابم رو از بازار یافت آباد خریده بودم و اون موقع خیلی دنبال یه روتختی خوب می گشتم. قیمت روتختی هم مشابه تمام محصولات موجود در بازار در نوسان بوده و ثابت نیست. در میان روتختی های اسپرت شما می توانید روتختی های کتان ترک بسیار مرغوب را با قیمت مناسب تر پیدا کنید. در عوض آن می توانید در حراج روتختی های شیک و تک شرکت کنید و بهترین کالاها با بهترین کیفیت را به مناسب ترین قیمت تهیه نمائید. به همین دلیل در هنگام تهیه ی رو تختی باید به سایز آن توجه کرد و بهتر است قبل از خرید رو تختی، تشک خود را با متر اندازه بگیرید. روتختی دونفره مدل RT 208 رو خریدم از بلج که واقعا بر خلاف تصور من خیلی سبک و نرم بود.

دیدگاهتان را بنویسید