معرفی 10 ادکلن لوکس بین 400 تا 700 هزار تومان+خصوصیات

این نوع ادکلن از مشتقات ادوتویلت (Eau de Toilette) است، که با غلظتی بین 2 الی 4 درصد از اسانس روغنی معطر تشکیل شده است. یکی این است که فروشگاه های آنلاین هزینه های عملیاتی کمتری نسبت به مغازه ها دارند، که به آنها امکان می دهد برای محصول هزینه کمتری از شما دریافت کنند. ادوپرفیوم نیز از همان اسانس پرفیوم استفاده می کند اما در آن مقدار کمتری از اسانس و حجم بیشتری از الکل و آب استفاده می شود. برخلاف اینکه ادوپرفیوم کمی سبکتر است اما بسیاری از افراد آن را ترجیح می دهند. از بین انواع عطر و ادکلن ، ماندگاری بو در ادکلن بخاطر درصد بالای الکل ، حداکثر 2 ساعت است و استفاده آن در طول روز توصیه نمی شود. غلظت اسانس ادوتویلت ها بین 5 تا 15 درصد است و به طور معمول 2 تا 3 ساعت ماندگاری دارند. خرسندیم رضایت و اعتماد کامل خریداران عزیز را فراهم نموده و بدین وسیله با ایجاد اعتماد و معرفی فروشگاه ما به دوستان و آشنایان مسیری نو در کسب جذب مشتری جدید و فروش عطر بدست بیاوریم که بهتر و موثر تر از تبلیغات معمول و مرسوم رایج در رسانه ها میباشد.

همه ای انواع عطر و ادکلن های موجود در سطح بازار، از چندین ماده شیمیایی، عصاره روغنی معطر و الکل ساخته می شوند. بنابراین در کارخانه ها عصاره روغنی عطر را توسط الکل رقیق شده و سپس به صورت یک محلول رقیق با بوی مطلوب، جهت استفاده عموم به بازار عرضه می گردد. این نوع دارای غلظت اسانسِ بسیار کمتری در حدود 2 تا 4 درصد است، بنابراین میزان الکل زیادتری دارد و از سایر محصولات خانواده عطرها ارزان تر است. Chance برای اشخاصی است که شهامت رویا پردازی دارند و دارای رایحه کاملا جوان پسند و مانند یک گل، غیر منتظره بیرون می آید و متوقف می شود. اگرچه خلق عطر امری کاملا فنی و تخصصی است اما به شکل ناخودآگاه احساسات را تحت تاثیر خود قرار می دهند. روزهای اول راهاندازی پروژه شاید فقط به بقاء این پروژه فکر میکردیم اما امروز توانستهایم به عنوان یکی از معتبرترین مراجعه فروش عطر و ادکلن شناخته شویم و یکی از بازیگران اصلی این حوزه باشیم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کلمه کلن (Cologne) به شهر کلن آلمان اشاره دارد و واژه ادکلن (Eau De Cologne) نیز منشا فرانسوی دارد، جایی که برای اولین بار، رایحه خاصی در آن ساخته شد.

شاید لازم باشد قبل از بیان تفاوت عطر و ادکلن توضیح مختصری در مورد اسانس بدهیم. ادوپرفیوم: غلظت این نوع عطرها در حدود 15 تا۲۰ درصد و این نوع عطرها نیز ماندگاری مناسبی دارند و به گرانی عطر هم نیستد. ادوپرفیوم ها به طور متوسط تا 8 ساعت ماندگاری دارند. این نوع عطرها دارای سه رایحه گرم، معتدل و سرد می باشند، که ماندگاری بوی رایحه گرم آن در همانند ادوپرفیوم بین 4 الی 5 ساعت می باشد. قوی ترین نوع عطر بعد از پرفیوم، ادوپرفیوم است. برای خرید عطر به صورت اینترنتی باید راهکارهای اون رو بلد باشید. به عبارت سادهتر، خرید عطر مردانه اینترنتی این امکان را به شما میدهد که علاوه بر بررسی ویژگیهای محصول بتوانید نظر دیگران را هم درباره آن بخوانید تا درنهایت بتوانید بهترین تصمیم را متناسب با سلیقه فرد مقابلتان بگیرید. عطر و ادکلن ها رایحه هایی خاطره انگیز و بسیار قدرتمند هستند. عطر شیک امکان دسترسی و تهیه انواع عطر و ادکلن اصل زنانه و مردانه از برندهای مختلف روز دنیا مثل ورساچه – گوچی – کرید – لانکوم – لالیک – نامفورد – رصاصی و غیره را برای شما عزیزان تسهیل نموده و به شما امکان داده که با قیمت هایی فوق العاده ادکلن مورد نیاز خود را در هر نقطه از میهن عزیزمان به راحتی تهیه نمایید.

بهترین فروشگاه های اینترنتی عطر چه ویژگی هایی دارند؟ وقتی که صبح هنگام از یک عطر استفاده می کنید و طی روز بوی آن را احساس می نمائید، با خود می گوئید صد در صد این عطر اورجنیال می باشد. این محصولات چون از نظر کیفیت تقریبا در رده پرفیوم ها قرار دارند و علاوه برا این از قیمت پایین تری نسبت به ان ها دارند، خریداران زیادی دارند. این عطرها بوی سبک تر و قیمت ارزان تری نسبت به پرفیوم دارند، ادو پرفیوم ها 15 تا 20 درصد عصاره خالص را دارا می باشند و در رتبه دوم از نظر میزان غلظت قرار دارند. این بدان معناست که بویی که از آن استشمام می شود کمی سبک تر است و به احتمال زیاد به مدت طولانی دوام نمی آورد. با این حال پرفیوم بیشترین غلظت عصاره روغنی را در میان انواع مختلف خود دارد، از این رو ماندگاری بوی آن طولانی مدت است. شباهت زیادی به ادوکلن ها دارد و بیشترین بخش آن را آب تشکیل داده است. این محصول شباهت خیلی زیادی به ادوکلن ها دارد، اما بیشترین بخش آن را آب تشکیل داده است. بنابراین طبیعی است که بیشترین قیمت را نیز داشته باشد. مشک واقعی و کهربا در فرم های خالص، بسیار گران بوده و حتی دلپذیر نیستند، بنابراین یک قطره می تواند قیمت یک پرفیوم را به طرز چشمگیری افزایش دهد و البته همان یک قطره نیز کفایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید