فروشگاه شیک و پیک هوم

روتختی می تواند تک رنگ باشد یا رنگارنگ. یکی از انواع جدید روتختی های مورد استفاده مصرف کنندگان این روزها روتختی های سه بعدی هستند که به دلیل طرح ها و رنگ های مورد استفاده در آن ها بسیار این روزها مورد توجه قرار گرفته اند. اما قطعا اگر بخواهید از نظر کیفیت روتختی های ترک را با روتختی های ایرانی مقایسه کنید، روتختی های ترک دارای ظرافت بالاتر، جنس و کیفیت بسیار بهتری هستند. هنگام خرید روتختی دو نفره باید به برخی مسائل توجه کنیم تا به این ترتیب خرید بهتری داشته باشیم. رنگ: این فاکتور در انتخاب روتختی دو نفره بسیار مهم است. طرح رو تختی: انتخاب طرح به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد. اما عموما بهتر است به سراغ طرح های شلوغ نروید. طبیعت این ماده به شکلی است که بعد از شستشو بار الکتریسته ساکن پیدا میکند که برای جلوگیری از این مسئله، بهتر است در مرحله آبکشی از نرمکننده لباس استفاده کنید. برای این منظور باید به برچسب شستشو مراجعه کنید.

در هر حال در این میان انتخاب رنگ های شاد و ملایم موجب می شود آرامش بیشتری در فضا به وجود آید. روتختی هایی که معمولا عروس ها و زوج های تازه استفاده می کنند، رنگ های روشنی مانند سفید، نباتی، صورتی و آبی کمرنگ دارند. اما در بین مدلهای مختلف روتختی، سه مدل روتختی عروس سه بعدی، روتختی عروس اسپرت و کلاسیک جزو پرفروشترینها در بازار هستند و طرفداران بیشتری دارند. این روتختی دونفره بعنوان روتختی عروس برای جهیزیه بسیار عالی و زیباست. در آیلا شما می توانید از بین انواع مدل های روتختی یکی را انتخاب کنید و حتی اگر مدل مدنظر خود را پیدا نکردید به راحتی از طریق سایت، طرح دلخواه خود را برای شرکت تولید کننده ارسال کنید تا در اسرع وقت، روتختی سفارشی شما به صورت چاپ سه بعدی تولید شده و با حمل رایگان برای شما در سراسر کشور ارسال شود. اما اگر ماشین لباسشویی شما فاقد این برنامه است، میتوانید از دمای سی درجه و شستشوی ملایم استفاده کنید. برای شستن روتختیهایی که از این جنس ساختهشدهاند میتوانید از آب با دمای معمولی و شویندههای رایج بازار استفاده کنید.

به طور کلی انواع مختلفی از روتختی وجود دارد و شما می توانید مطابق با سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. امروزه با گسترش استفاده از تخت خواب، نیاز و استفاده از روتختی ها نیز افزایش یافته است. یکی از نکات مهمی که در خرید کالای خواب اهمیت دارد خرید از یک فروشگاه منصف با قیمتهای مناسب است. روتختی پلیاستر: پلیاستر یکی از الیاف مصنوعی رایج است که آن را با اسم میکروفیبر نیز میشناسیم. دلیل استفاده از اسپان باند جلوگیری از بیرون آمدن الیاف از تار و پود پارچه در زمان مصرف لحاف است . اگر قصد شستن الیاف مصنوعی مثل پلیاستر را دارید، آب معمولی ۳۰ درجه کار شما راه میاندازد. این فرمول برای شستن لحاف قدیمی شما هم کار میکند. اگر ساتن شما از پلیاستر و نایلون باشد، به راحتی میتوانید شستن روتختی در لباسشویی را امتحان کنید. پیش از هر چیز مشخص کنید که نوع ساتنی که روتختی شما از آن دوختهشده چیست. اما اگر ساتن شما دارای ابریشم است، به شما توصیه اکید میکنیم که حتما آن را با دست بشویید و از موادی برای شستن استفاده کنید که برای پارچههای ظریف مناسب است. در انتخاب رنگ باید دقت کنید که همخوانی کاملی با محیط و سایر وسایل موجود در دکوراسیون برقرار شود.

کیفیت طرح و رنگ و وجود تنوع بالا در این گروه از محصولات بسیار چشمگیر بوده و فرصت را برای انتخابی آزادانه فراهم آورده است. روتختی دو نفره یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون اتاق خواب است. از آنجا که طول اکثر تخت ها دو متر می باشد بنابراین مهم ترین نکته در انتخاب روتختی عرض تخت است. روتختی اصل و باکیفیت را از کجا بخریم؟ از طرفی دیگر استفاده از این پارچه های باکیفیت مانع بروز آلرژی و حساسیت می شود. زمانی که تصمیم به خرید لوازم مربوط به تخت خواب از جمله رو تختی می گیرید، گزینه های زیادی پیش روی شما قرار می گیرد. البته که گذشته از گران بودن، در اثر نور آفتاب صدمه می بیند. اگر شستن لحاف قدیمی را در برنامه دارید، بهتر است آن را با دست بشویید، چون ممکن است ماشین لباسشویی به آن صدمه بزند. پیشنهاد میکنیم که از سفید کننده استفاده نکنید چون ممکن است لکههای ناجوری روی روتختی ایجاد شود که رنگ آن را از بین برده و روتختی را بیاستفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید