عطر و ادکلن های معروفی که زنانه و مردانه ندارند

وقتی شما در استفاده از رایحههای گوناگون زیادهروی میکنید، از نظر دیگران انسانی بیفکر یا خودخواه بهنظر خواهید رسید زیرا بوی شدید عطر و ادکلن (هر چقدر هم که خوشبو باشد) میتواند موجب سردرد یا اذیت شدن دیگران بشود. همچنین، ممکن است فردی که کنار شما نشسته به عطر حساسیت داشته باشد و این مساله میتواند سبب بد شدن حال او بشود. شاید بتوان یک منظرهی زشت، یک ماشین بد صدا یا غذایی بدمزه را تحمل کرد، ولی محال است بتوانیم بوی نامطبوعی را بیش از چند دقیقه تحمل کنیم. یک جعبه شیک و خاص نشان دهنده کیفیت محصول است و برند های موفق جعبه های محکم و خاص طراحی می کنند. عطرساز از ویژگی های طبیعت برای طراحی یک عطر خاص و منحصر به فرد الهام می گیرد. خرید بهترین ادو پرفیوم مردانه لالیک Encre Noire A L’Extreme با توجه به بوی قوی و ماندگار، برند ارزشمند و طراحی شیشهی زیبایش، برای شما بسیار مناسب خواهد بود. بنابراین، بسیار مهم است ترفندها و آداب جهانی مصرف عطر/ادکلن را بدانید تا از این وسیله آرایشی مناسبترین استفاده را داشته باشید.

علاوه بر این، میزان مصرف عطر هم در موقعیتها و مناسبتهای مختلف هم با هم فرق دارد. عطر را به لباس نزنید: خیلی از ما عادت داریم عطر، ادکلن یا اسپری را روی لباس میزنیم. به فصل و ساعت استفاده عطر توجه داشته باشید: رایحه گل در روزهای سرد زمستانی، جایگاه خاصی ندارد و خیلی بیربط بهنظر میرسد. یکی از روشهای تشخیص عطر زنانه اصل از عطر تقلبی، شیشه عطر است. با توجه به این که عطرهای تقلبی هیچ شباهتی به نسخه اصل خود ندارند و دارای ماندگاری و پراکندگی خوبی هم نیستند، خرید ادکلن اصل بسیار مهم است. این روزها بازار خرید و فروش عطر تقلبی بسیار داغ است و بسیاری بیآنکه شناختی از عطر اصل و تقلبی داشته باشند، آن را تهیه میکنند. فروش ادکلن های اصل اماراتی کاملا قانونی بوده زیرا با برند،هولوگرام و بسته بندی مخصوص خود ارائه می شوند و با عطر های فیک که نوع بسته بندی و شیشه محصولشان کپی برداری از نوع اصل می باشد کاملا متفاوت می باشند. فروشگاه اینترنتی الموندو محصولات خود را به همراه فاکتور سربرگ دار مجموعه (elmundo)، بگ الموندو، و ضمانت نامه اصالت کالا ارائه می کند. خرید عطر از فروشگاه هایی مثل سفیر که ضمانت اصالت کالا را تضمین می نمایند می تواند موجب اطمینان خاطر شما بابت خریدی مطمئن باشد.

اگر هنگام ورود شما به یک فضای بسته، دیگران عطسه یا سرفه کردند، مطمئن باشید که در مصرف عطر زیادهروی کردهاید. در ضمن، مردم دوست ندارند در یک فضای عمومی ناگهان با بوی تازه ای (هر چند خوشایند) مواجه شوند. ادکلن اجمل ساکریفایس زنانه-Ajmal Sacrifice، با دارا بودن رایحه ای گرم و شیرین مناسب استفاده ی بانوان در میهمانی های شبانه است. یکی از قوی ترین اشکال به یاد آوری خاطره های تند و گرم گذشته تجربه مجدد رایحه ای است که در زمان رخ دادن شان استشمام کرده اید. مثلا اگر عطر مورد علاقه تان گران قیمت باشد و الان نتوانید آن را بخرید، می توانید در اندازه کوچک آن را خریداری کرده و استفاده کنید. قیمت مدلهای این برند گران و معروف به بیش از ۲ میلیون تومان هم میرسد. تحقیقات نشان داده که بسیاری از مردان و زنان بزرگسال هم به این نوع عطرها علاقه دارند. به همین دلیل بسیاری از خانمها و آقایان بهجای عطرافشانی روی لباس، سر و صورت، مقداری عطر روی مچ دست و گردن میزنند.

به عبارت دیگر پس از بوییدن چند رایحه پشت سر هم، حس بویایی شما از ضعیف می شود و قادر به تشخیص درست نیست. در مقابل، اگر سر قرار عاشقانه یا دیدار با دوستان صمیمی میروید، به اندازه کافی از عطر استفاده کنید. زیادهروی نکنید: اگر در شرکت یا اداره مشغول کار هستید و تصور میکنید که عطرتان رفته و دیگر بو نمیدهد، از تمدید آن در پشت میزتان خودداری کنید. اگر در شرکت یا اداره مشغول کار هستید و تصور میکنید که عطرتان رفته و دیگر بو نمیدهد، از تمدید آن در پشت میزتان خودداری کنید. رایحه خوب زمانی خوشایند است که به طور متعادل استفاده شده باشد.اجتمالا شما هم با افرادی مواجه شدهاید که اصطلاحا شیشه عطر را روی خودشان خالی کردهاند و از شدت بو نمیتوان در کنارشان ایستاد! حواستان به مواد شیمیایی عطر باشد: پیش از خریدن یک شیشه بزرگ، خوب است اشانتیون عطر موردنظر خود را از فروشگاههای معتبر خریداری کنید. یا حتی میتوانید مقالههای متخصصان عطر و کارشناسان مد و فشن که در مورد بهترین روش استفاده از رایحههای خوب نوشتهاند را مطالعه کنید. البته که در نقاط دیگری از تهران نیز می توانید عطر و ادوکلن های مورد نظرتان را بیابید اما برای اطمینان از اصل بودن، تنها راه حل شما خرید از خیابان اسلامبولی یا همان وزراست.

دیدگاهتان را بنویسید