روتختی و لحاف را از کجای اصفهان بخریم؟

مواظب باشید موادغذایی و یا سایر موادی که باعث ایجاد لک بر روی روتختی می شوند، به روی آن نریزند. انتخاب روتختی ساده یا طرح دار بیشتر به سلیقه و ویژگی روحی شما بستگی دارد. اما مخمل ساده ای که در طراحی برخی از روتختی های عروس بکار می رود، قیمت پایین تری دارد. به گونه ای که امروزه بسیاری از افراد با توجه به دغدغه های فراوانی که در روزمرگی های خود دارند، کمتر فرصت خواب و استراحت خواهند داشت. تفاله بامبو در ترکیب با مواد شیمیایی به پارچه تبدیل می شود. مطمئنا وقتی کالایی ارزان فروخته می شود پارچه و الیاف نامرغوبی در تهیه آن استفاده شده است. در صورتیکه که شما یک لحاف مجزا که معمولاً به آن لحاف لایت اطلاق می شود دارید می توانید سرویس روتختی کاوری تهیه کنید. 3. استفاده از الیاف بازیافتی و پارچه چینی درجه دو و سه باعث افت شدید قیمت می شود این روتختی ها مهمان چند ماهه ای می توانند برای اتاق خواب شما باشند بنابراین اگر قصد دارید پول تان را دور بریزید حتما روتختی ارزان بخرید. این پارچه ضدآلرژی ا ست و آنتی باکتری به حساب می آید. روتختی سه بعدی یا روتختی دیجیتالی سبک جدیدی از روتختی به حساب می آید که با پیشرفت تکنولوژی و امکان چاپ با کیفیت بالا برروی پارچه این سبک از روتختی ها به بازار عرضه شده اند.

این مورد کاملا سلیقه ای است، ممکن است شما به ترکیب چند رنگ علاقه داشت۶ باشید و یا این که تک رنگ را ترجیح دهید، به هرحال انتخاب رنگ نکته ی مهمی است. به جرعت می توان گفت که روتختی یکی از جلوه های مهم اتاق خواب است.و یکی از ملزومات مهم سرویس خواب می باشد.انتخاب روتختی مناسب و زیبا می تواند در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ما بسیار موثر باشد.روتختی های دارال لحاف از جنس پشم شیشه و بوده و استفاده از آن باعث گردیده تا دیگر نیازی به داشتن پتو نباشد.در هنگام خرید باید به این نکته توجه داشت که جنس پارچه روتختی پلی استر نداشته باشد چونکه وجود پلاستیک در آن هم باعث بی کیفیت شدن محصول و هم بروز حساسیت و سر خوردن روتختی می شود. ابریشم همیشه پارچه لوکسی به شمار رفته. 1. همیشه به یاد داشته باشید هیچ ارزونی بی دلیل نیست . فقط این نکته را فراموش نکنید که هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست. اما دانستن چند نکته کلی خالی از لطف نیست.

روتختی گلدوزی شده، کوسن گلدوزی شده، رومیزی و کلی محصول دیگر که همگی با دست گلدوزی شدهاند، از محصولات این مجموعه اند. روتختی مجموعه ای کامل از انواع لوازم مورد نیاز تخت است که از سه طرف آن آویزان است . بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید تا در هنگام خرید به مشکل برنخورید. آخرین مورد در راهنمای خرید روتختی این است که برای خرید آن، شتابزده عمل نکنید. این نوع از روتختیها نیز معمولا با دو عدد روبالشی همراه هستند تا یک ست کامل را در اختیار داشته باشید. روتختیهای هرمدر طرحهای متنوعی دارند که با انواع سبک چیدمان قابل انطباق هستند. این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر تختخواب شما سبک مدرن یا اسپرت دارد، نباید از طرح گل های بزرگ استفاده کنید. از پریدن و یا بازی کردن کودکان بر روی تخت جلوگیری کنید، چون روتختی صدمه می بیند و ممکن است پاره شود. اولین نکته ای که در راهنمای خرید روتختی ذکر شده، توجه به سایز تختخواب شماست؛ چرا که اگر بدون توجه به سایز تخت اقدام به خرید روتختی کنید، ممکن است سایز روتختی خریداری شده، با سایز تختخواب شما همخوانی نداشته باشد. کتان یکی دیگر از الیاف طبیعی است که از گیاه کتان تولید می شود و از لحاظ ویژگی های مثبت تقریبا هم رتبه با پنبه است.

در نهایت، روتختی ای انتخاب کنید که سازگار با تمام المان های اتاق خوابتان باشد و فضای مناسبی برای استراحت شما به وجود آورد. اگر فضایی گرم و صمیمی می خواهید، بهتر است از روتختی های با رنگ گرم و طرح دار استفاده کنید. روتختی ها، در طرح ها، رنگ ها و اشکال مختلفی ارائه می شوند. امروزه از جنس های مختلفی برای تولید روتختی و همچنین لحاف ها استفاده می شود که برخی از این اجناس خارجی و برخی دیگر از پارچه های کاملا ایرانی تولید می شوند. البته قیمت این پارچه ها گران است. در واقع روتختی تکمیل کننده دکوراسیون اتاق خواب شماست و صد البته تأثیر بسیار زیادی در زیبایی اتاق خواب شما دارد . دقت داشته باشید که برخی از تولید کننده های ایرانی همین مارک ها را روی روتختی های خود استفاده کرده اند. فروشگاه اینترنتی کالازم تا به امروز تمام سعی خود را برای ارائه بهترین محصولات از برترین برندهای کالای خواب کرده است. بهتر است برای اتاق خواب های شلوغ، از روتختی ساده استفاده کرده و در نهایت، از یک یا دو رنگ در روتختی خود استفاده کنید. روتختی طرحدار بهتر است یا ساده؟

دیدگاهتان را بنویسید