روتختی عروس با قیمت مناسب – صفاهوم

به دلیل طرح های جذاب سرویس های روتختی پسرانه، برای چاپ آن ها بیشتر از روش سه بعدی استفاده می شود. جنس کاور لحاف از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا در تماس مستقیم با بدن می باشد و یک یا دو طرف آن طرح دار خواهد بود. ممکن است در یک سرویس روتختی یک یا چند عدد روکوسنی جهت زیباتر شدن تخت وجود داشته باشد. برای استفاده از این مدل رو تختی شما باید دارای یک لحاف باشید تا بتوانید ملحفه را روی آن بکشید. البته معایبی نیز دارد که یکی از آنها اشغال کردن فضای زیاد در کمد و دیگری در هنگام شستشوی آن باید اصول شستشوی محصول الیافی را رعایت کنید تا خراب نشود به همین دلیل توصیه میشود که شستشوی این مدل روتختی را به خشکشویی بسپارید. جای کمتری در داخل کمد اشغال می کند. الیاف تنسل طبیعی بوده و از تجمع باکتری جلوگیری می کند. اگر داخل پارچه ملحفه ای را با الیاف پشم شیشه یا هر الیاف دیگری پر کنیم و مجموعه حاصل را طوری بدوزیم که الیاف از کاور جدا نشود به آن لحاف می گوئیم.

رو تختی پیکه یا بهاره، به روتختی نازکی اطلاق می شود که معمولا به عنوان روانداز استفاده می شود و مناسب برای فصل های بهار و تابستان و یا مناطق گرمسیر می باشد. معمولا لحاف ها نیز یک یا دو طرفشان طرح دار می باشند، اما اگر هر دو طرف لحاف بدون طرح و سفید رنگ بود به آن لحاف لایت می گویند. رو تختی های یک نفره معمولا برای تخت هایی با ابعاد و گنجایش یک نفر تدوین و طراحی می شوند و در ادامه شما می توانید طرح هایی زیبا از این رو تختی های یک نفره را مشاهده کنید. نکته ی سوم: روتختی هایی ک دارای تار و پود زیادی میباشند معمولا دارای بافتی لطیف و نرم بوده و با کیفیت تر هستند. 3) اگر نخواهید از لحاف روتختی استفاده کنید نیازمند فضای زیادی برای نگه داری از آن میباشید. قطعاً بودجهی شما تأثیر زیادی در انتخاب روتختی خواهد گذاشت، اما اگر تصمیم گرفتهاید یک روتختی ارزان قیمت خریداری کنید، توصیه میکنیم این کار را انجام ندهید چون قطعاً پول خود را دور میریزید و پس از مدت کوتاهی استفاده متوجه خواهید شد که اشتباه کردهاید و باید جنس باکیفیتتر و کمی گرانتر میخریدید. هنگام خرید روتختی دو نفره، برای اینکه خرید بهتری داشته باشیم، باید بعضی نکات را در نظر بگیریم.

رو تختی پیکه نیز مانند سایر انواع مدل های رو تختی در دو نوع یک نفره و دو نفره قابل سفارش می باشد. امروزه ستهای روتختی موجود در بازار انواع مختلفی دارد ، که هر مدل ویژگی مخصوص به خود را داراست . نکته ی دوم: بعضی از رو تختی های موجود در بازار از اندازه ی استاندارد برخوردار نیستند. روتختی ها با سایزها و انواع مختلفی از جمله لحافی، نوجوان، چهل تکه، کاوردار، پیکه و عروس در بازار ارائه می گردند پس بنابراین شما به هنگام خرید باید سایز مورد نظر و نوع محصول انتخابی خود را مشخص کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید. که برای انواع روتختی یک نفره و روتختی دو نفره موجود است و غالبا از پارچه ترک در دوخت این مدل روتختی استفاده میشود . روتختی های پیکه با تنوع رنگی بسیار زیاد و طرح های زیبایی در بازار موجود میباشند. همانطور که میدانید روتختی مهمترین بخش دیزاین اتاق خواب است به همین دلیل است که در هنگام خرید روتختی باید در نظر داشته باشیم علاوه بر کیفیت بر زیبایی و و موزون بودن آن با سایر کالاهای موجود در اتاق خواب توجه کنیم لازم به ذکر است که جنس روتختی نیز باید از نوعی باشد که در اثر شستشو تغییر شکل ندهد و زیبای اتاق خواب ما , بعد از چندین بار استفاده از روتختی نیز همچنان پابرجا باشد.

پارچهی روتختی باید دارای تار و پود محکم و منسجمی باشد تا به مرور زمان آسیبی به آن وارد نشده و به مدت طولانیتری سالم بماند. نکته ی اول: از آنجا که رو تختی در بهبود کیفیت خواب شما بسیار تاثیر گذار است بنابراین در زمان خرید یک روتختی فقط زیبایی آن را مورد توجه قرار ندهید. رو تختی پیکه طرح های زیبایی دارد و علاوه بر اینکه نقش روانداز را دارد به عنوان یک روتختی برای مرتب نشان دادن تخت نیز به شما کمک می کند و دکوراسیون اتاق خواب شما را زیباتر می سازد. زیرا این نمونه ها علاوه بر نرمی بیشتری که دارند، طول عمر بیشتری هم دارند. روتختی را بهتر است علاوه بر تخت خواب، با سرویس خواب نیز هماهنگ کنید. بدیهی است که مهم ترین عنصر هر اتاق خواب، تخت خواب است. در هنگام انتخاب روتختی انتخاب رنگ یکی از مهم ترین بخش های انتخاب شما را تشکیل می دهد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع روتختی همچنین قیمت واقعی روتختی آشنا کنیم تا در هنگام خرید این محصول بهترین و باکیفیت ترین نوع آن را خریداری کنید. روتختی دخترانه نیز یکی از انواع کالای خواب به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید