روتختی سفید : 11 دلیل برای دوست داشتن روتختی های سفید در اتاق خواب

یکی دیگر از راههای خرید روتختی ترک و ایرانی در اصفهان خرید از طریق شبکههای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام است. همچنین بهتر است از تشک های ضد حساسیت و آنتی باکتریال برای کودک خود استفاده کنید. 7. عدم توجه به حساسیت زا بودن برخی مواد اولیه مواد اولیه ای که در ساخت برخی عناصر دکوراسیون به کار می روند، می توانند در کودک حساسیت هایی در سطوح مختلف ایجاد کنند. بله مواجه شدن با یک اتاق خواب بهم ریخته، اتفاق نادری نیست اما به راحتی می توان با ایجاد فضای نگه داری کافی از آن جلوگیری کرد. همانطور که تختخواب به دلیل در معرض دید بودن و اشغال کردن بخش زیادی از اتاق، جدای از اهمیت و نقش آن در داشتن خواب کافی و آرامش, چیدمان صحیح و مناسب آن موجب زیبایی بیشتر اتاق خواب می گردد، و اما یکی دیگر از تاثیرات و نتایج آن بالا رفتن بهداشت و نظافت و سلامتی جسمی شما خواهد بود. پس بهتر است برای شروع طراحی دکوراسیون اتاق کودک اول به سراغ خرید یک تخت خواب کاربردی، جادار، شیک و مقرون به صرفه بروید. 3. حضورعناصر دیزاین غیر لازم در اتاق خواب اغلب شاهد حضور تعداد زیادی از عناصر دیزاین در اتاق خواب کودک هستیم که کاربرد چندانی ندارند و خب این آخرین چیزی است که این فضا نیاز دارد.

قبل از شروع طراحی دیزاین اتاق سعی کنید تعریف هایی که از قبل در مورد فضایی دخترانه یا پسرانه در ذهن دارید را فراموش کنید و در عوض ایجاد فضایی آرامش بخش، هیجان انگیز و شاد را در اولویت قرار دهید. 6. ایجاد فضایی بیش از حد دخترانه یا پسرانه یکی از اشتباهات رایج در مورد طراحی دکوراسیون اتاق کودک، تمرکز بیش از حد بر استفاده از بخش های مختلف دیزاین از جمله پالت رنگ برای ایجاد فضایی دخترانه یا پسرانه است. ممکن است در یک سرویس روتختی یک یا چند عدد روکوسنی جهت زیباتر شدن تخت وجود داشته باشد. ممکن است این الیاف انتخاب اول شما برای داشتن پارچه ای بی نقص برای تختخواب نباشد اما به نظر میرسد لحاف های تولید شده از جنس بامبو نرم و ماندگار هستند. این مژده را به خریداران محترم میدهیم که هزینه ارسال کالا به سراسر ایران رایگان بوده و مجموعه صفاهوم این هدیه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

از مهم ترین این عناصر می توان به کالای خواب که شامل روتختی و سرویس ملحفه، پتو، تشک و بالش می شود، اشاره کرد که در خرید آنها باید کیفیت مواد اولیه را در اولویت قرار داد. بی نهایت رنگ برجسته و قوی دیگر موجود اند که می توانید فارغ از جنسیت کودک خود از آنها بهره مند شوید تا فضایی فعال برای شان خلق کنید؛ از جمله این رنگ ها می توان به نارنجی، زرد، سبز و مرجانی اشاره کرد. فضایی که متشکل از یک کتابخانه خانگی، صندلی و میز استاندارد با طراحی جذاب باشد و او بتواند در آنجا به مطالعه کتاب های مورد علاقه اش بپردازد یا از گوش کردن به کتاب هایی که شما برای او می خوانید، لذت ببرد. یکشنبه 00/12/15، سبزوار , (اخبار رسمی): بیشترین چیزی که ما از یک فضا به یاد می آوریم، حس و حالی است که از آن دریافت کرده ایم. 5. خلاقیت به خرج ندادن در انتخاب دکور دیواری دکور دیواری اتاق کودک یکی از تاثیرگذارترین بخش های دیزاین در راستای ایجاد محیطی جذاب و هیجان انگیز برای کودک است.

پالت رنگ اتاق کودک باید هیجان انگیز و برجسته باشد و رنگ های قوی گزینه بهتری برای رسیدن به این هدف خواهند بود. سعی کنید در زمان طراحی دیزاین اتاق خواب کودک بیشتر نگاه مینیمالیستی داشته باشید تا بتوانید در پایان فضایی کاربردی، آرامش بخش و البته هیجان انگیز خلق کنید. 4. نادیده گرفتن علائق کودک در طراحی دکوراسیون برخی از پدر و مادرها گاهی فراموش می کنند که در پایان این کودک آنها است که قرار است وقت خود را در آن محیط بگذراند و از اصل مهمی به نام شخصی سازی دیزاین غافل می شوند. در این نوع رو تختی، لحاف به صورت دوخت دار می باشد. به این صورت که از تخت خواب دو طبقه ای که به جای تخت طبقه پایین، فضای خالی ای در اختیارتان قرار می دهد، استفاده کنید و فضای خالی را به فضای بازی یا مطالعه کودک تان اختصاص دهید. به جای استفاده از یک کمد بزرگ برای اسباب بازی های او شاید بهتر باشد از باکس های دیواری استفاده کنید. با رنگ صورتی به عنوان بهترین گزینه روی میز برای اتاق کودک دختر و آبی برای اتاق کودک پسر خداحافظی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید