روتختی – خرید روتختی یک نفره و دونفره – کاورلت

اندازهی تخت: قبل از اینکه نسبت به خرید روتختی اقدام کنید، حتما اندازهی تختتان را بدانید، تا متوجه شوید که روتختی شما چه سایزی باید باشد. روتختی به عنوان کالایی ست در بازار کالای خواب جای پتو را تا حد زیادی گرفته است و به دلیل تنوع بسیار زیاد، روتختی توانسته جوابگوی تمامی قشرهای اقتصادی جامعه باشد. از لحاظ جنس، روتختی کتان یک نفره جزو پرطرفدارترین کالاهای خواب در بازار میباشد و از آنجایی که در طرحها و رنگهای زیبا و باکیفیت عرضه میشود میتواند گزینهی مناسبی برای شما باشد. برای تولید روبالشتی و ایجاد برندی برای خود تنها نیاز به فضایی در حدود 40 متر در خانه، پارکینگ یا کارگاهی کوچک می باشد. روتختی پیکه دارای پارچه نسبتا ضخیم بوده و ملحفه ندارد و بیشتر در فصول گرم سال همجنین مناطق گرمسیر استفاده میشود به خاطر نداشتن ملحفه فضای کمتری را اشغال میکند و از قیمت پایین تری برخوردار است بنابراین اگر در مناطق گرمسیری زنذگی میکنید و یا اینکه قصد خرید روتختی برای استفاده در فصول گرم سال را دارید روتختی پیکه بهترین انتخاب برای شماست . 7. برخی از روتختیهای بیکیفیت از الیاف بازیافتی و پارچه چینی درجه دو و سه استفاده میکنند که این امر باعث کاهش شدید قیمت روتختی میشود.

جنس: حتما به جنس روتختی توجه داشته باشید، سعی کنید به سراغ خرید جنسهای مرغوب و باکیفیت بروید، از قبیل: ساتن و ابریشم که نرم و لطیف هستند و خواب را برای شما لذت بخش میکنند. روتختی های دونفره مناسب تخت های دونفره هستند که بهتر است متناسب با دکوراسیون اتاق، و تختخواب (از نظر رنگ، طرح، جنس) انتخاب شود. تا اینجای کار 48 میلیون تومان برای وسیله کار و فضای کار مورد نیاز است.( در صورتی که فضا و چرخ خیاطی موجود باشد این هزینه جز سرمایه های اولیه حفظ خواهد شد.) برای برش دقیق پارچه در ابتدای کار می توان از قیچی با چاشنی دقت و صبر استفاده کرد ولی علاوه بر زمانبر بودن برش با دست دقت لازم برش با دستگاه را نداشته و استفاده از دستگاه های برش دستی حدودا نیاز به 7 الی 8 میلیون سرمایه اولیه دارد که با میز برش کوچک حدودا 10 میلیون اسباب برش هزینه بر می باشد.

• پارچه هایی را انتخاب کنید که قابل شستشو و در عین حال نگهداری آسان داشته باشند؛ روکش هایی که خشکشویی می شوند ممکن است گران باشند. نکته مهمی که اینجا باید به آن دقت کنید این است، که در حال حاضر در بازار ایران تعدادی روتختی ایرانی به اسم ترک به فروش می رسند. وقتی در خانه تخت داشته باشید، مسلما برای هرچه زیباتر کردن آن باید از روتختی استفاده کنید. مهمترین مسئله در انتخاب روتختی مناسب این است که آرامش لازم برای خواب و استراحت کافی بعد از یک روز پرمشغله را برای شما ایجاد کند. در میان مارک های ایرانی و خارجی بهترین سرویس روتختی عروس و جهیزیه را می توانید از برندهای معتبر اوزدلیم ، ورونیکا، مادام کوکو ، الوین و لاویتا با قیمت مناسب تهیه نمایید. با این توضیحات اگر اتاق خواب با سبک کلاسیک و یا با جلوه سلطنتی و تجملی می پسندید و یا روتختی عروس می خواهید بخرید، بهتر است این نوع روتختی را انتخاب کنید. این مورد کاملا سلیقهای است، ممکن است شما به ترکیب چند رنگ علاقه داشت۶ باشید و یا این که تک رنگ را ترجیح دهید، به هرحال انتخاب رنگ نکتهی مهمی است. طرح و نقش: این نکته را بدانید که اگر اتاق خواب شما کوچک است، به سراغ روتختی با طرحهای شلوغ نروید چون اتاقتان را کوچکتر از آنچه که هست نشان میدهد.

خصوصا اگر با رنگ های شاد و ملایم ترکیب شده باشد. خصوصا اگر با رنگهای شاد و ملایم ترکیب شده باشد. اگر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب هنوز به پایان نرسیده فعلا اقدام به خرید ننمایید و اجازه دهید یک روتختی هماهنگ با دیگر لوازم مخصوصا نوع تخت خود انتخاب کنید. لذا به هنگام خرید روتختی با خیالی آسوده و با اطلاعات کامل می توانید خریدی هوشمندانه انجام دهید. بسته به ترکیب رنگ بهکار رفته در فضا، در انتخاب رنگ آن دقت به خرج دهید. نکات بیشتر در مورد انتخاب رنگ منزل را در مطلب پرطرفدارترین رنگها در دکور منزل شما بخوانید. وجود تخت خواب در هر خانهای یکی از اصلیترین وسایل موجود در منزل محسوب میشود. در حوزه دکوراسیون یا چیدمان اتاق خواب، سرویس روتختی نقش مهمی را ایفا می کند. از پریدن و یا بازی کردن کودکان بر روی تخت جلوگیری کنید، چونروتختی صدمه میبیند و ممکن است پاره شود. تجسم کنید بر روی تخت خوابتان، روتختی زیبایی که پر از گل و یا طرح های دیگر است، پهن شده، با دیدن آن مسلما به وجد می آیید و فوق العاده لذت خواهید برد. ریز یا درشت بودن راه راهها نیز نکته دیگری است که باید به آن توجه شود زیرا میتواند فضای شما را تحت تاثیر قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید