راهنمای کامل انتخاب عطر و ادکلن مناسب خانم ها و آقایان

عطرها معمولا از ترکيبات اسانس مواد خام، آب و الکل تشکيل شده و تفاوتی که بین عطر و ادکلن می باشد در ميزان اسانسی است که در آب و الکل یک عطر به کار رفته است. لالیک در سال 1908 Francois Coty عطر ساز را مامور طراحی و تولید اولین عطر لالیک کرد تا اولین عطر خود را طراحی و معرفی کند. اولین دسته این نوع ادکلن ها ساخت کشور امارات و برند های عطر سازی این کشور می باشند که با هدف بدست گرفتن بازار تولید و عرضه می شوند در این نوع ادکلن ها عطر تقلبی هم به ندرت دیده شده و به طور کل تمامی مراحل ساخت در خود کشور امارات انجام میشود. فروشگاههای بزرگ همیشه امنترین راه برای خرید ادکلن اصل هستند، زیرا شما این مزیت را دارید که بطری را در بستهبندی آن از نزدیک بررسی کنید و با کارکنان آن صحبت کنید.و از آنها مشاوره بگیرید این به شما این امکان را می دهد که در صورت تقلبی بودن عطر با کارکنان در ارتباط باشید و اگر ادکلن اصل نیست، می توانید آن را مرجوع کنید.

به مقصد خود توجه داشته باشید: اگر قصد دارید به مسجد، اداره، مصاحبه کاری، ملاقات بیمار در بیمارستان یا خانه سالمندان بروید، توصیه میکنیم خیلی کم عطر بزنید یا اصلا نزنید. در تمام مدت استفاده از این عطر، بوی چوب و گیاهان معطر را استشمام خواهید کرد. خیلی جالب است که بدانید درهمان روزهای اولیه ساخت عطر مصری ها از گلها برای ساخت عطر استفاده نمی کردند و استفاده از گلها برای ساخت عطریات و رایحه های خوش بو برای اولین بار توسط دانشمندان ایرانی ابتکار شد؛ ایرانی ها در اولین نوبت از گل رز برای ساخت عطر استفاده کردن ،این عصاره درجا بین استفاده کننده گان عطر و ادکلن سرو صدا بلند کرد ،علت آن هم گیرایی و ظرافت این رایحه طبیعی بود و اینکه تا آن زمان هیچ وقت از گل ها برای ساخت عطریات استفاده نشده بود. کارشناسان ما اطلاعات کاملی از نت های موجود در عطرها را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهند تا خریدی دقیق، مطمئن و با خیال آسوده را تجربه کنید.

یکی از عطرهایی که خانم ها و آقایان زیادی از آن استفاده می کنند عطر هوگو باس نامبر سیکس است. رایحه خوب زمانی خوشایند است که به طور متعادل استفاده شده باشد.اجتمالا شما هم با افرادی مواجه شدهاید که اصطلاحا شیشه عطر را روی خودشان خالی کردهاند و از شدت بو نمیتوان در کنارشان ایستاد! در واقع عطرهای تقلبی بهجای رایحه اصلی، بوی الکل میدهند و ماندگاری ندارند. هر کدام از این دستههای اصلی، چند زیرگروه هم دارند. از این رو انتخاب عطر همیشگی مطابق سلیقه فرد، چالش مهمی است که هر کس تجربه آن را داشته است. اگر در شرکت یا اداره مشغول کار هستید و تصور میکنید که عطرتان رفته و دیگر بو نمیدهد، از تمدید آن در پشت میزتان خودداری کنید. زیادهروی نکنید: اگر در شرکت یا اداره مشغول کار هستید و تصور میکنید که عطرتان رفته و دیگر بو نمیدهد، از تمدید آن در پشت میزتان خودداری کنید. معروف به عطریات غیر الکی می باشد، که میزان روغن اسانس معطر آن ها در حدود 1 الی 3 درصد است. اما یافتن رایحه مناسب متناسب با سبک زندگی و ترجیحات شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

بنابراین، بسیار مهم است ترفندها و آداب جهانی مصرف عطر/ادکلن را بدانید تا از این وسیله آرایشی مناسبترین استفاده را داشته باشید. این روزها بازار خرید و فروش عطر تقلبی بسیار داغ است و بسیاری بیآنکه شناختی از عطر اصل و تقلبی داشته باشند، آن را تهیه میکنند. بعد از آن، درگیر فروش محصول میشوید. البته بعضی از واسطهها در سالهای اخیر اقدام به فروش عطرهای تستر با قیمتی کمتر از عطرهای اورجینال کردهاند که این مساله میتواند احتمال تقلب در خرید و فروش محصول اورجینال را افزایش دهد. در ضمن، مردم دوست ندارند در یک فضای عمومی ناگهان با بوی تازه ای (هر چند خوشایند) مواجه شوند. معمولاً خریداران عطر و ادکلن از اقشار متوسط و بالای جامعه هستند و هر کدام بسته به توان مالی خود اقدام به خرید این کالا میکنند. وقتی شما در استفاده از رایحههای گوناگون زیادهروی میکنید، از نظر دیگران انسانی بیفکر یا خودخواه بهنظر خواهید رسید زیرا بوی شدید عطر و ادکلن (هر چقدر هم که خوشبو باشد) میتواند موجب سردرد یا اذیت شدن دیگران بشود. شما میتوانید شیشه اصلی عطر موردعلاقه یا موردنظر خود را در سایتهای معتبر بررسی کنید و آن را با شیشه عطری که میخواهید بخرید، مقایسه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید