راهنمای خرید 25 نمونه روتختی دونفره زیبا و جذاب+ قیمت روز – کیمیک

طرح و نقش: این نکته را بدانید که اگر اتاق خواب شما کوچک است، به سراغ روتختی با طرحهای شلوغ نروید چون اتاقتان را کوچکتر از آنچه که هست نشان میدهد. با انتخاب پارچه های مناسب، بالشت و ملحفه های مناسب برای تخت خواب، شما دیگر مجبور نیستید در هنگام خواب مرتب دما را تنظیم کنید، لباس زیادی بپوشید و یا روتختی های اضافی پهن کنید. همه ی نکاتی که هنگام خرید روتختی باید مورد توجه قرار دهید. حتما شما هم در انتخاب یک فروشگاه داشتن تنوع محصولات یکی از اصلیترین دغدغههایتان است تا با قدرت بیشتری اقدام به تصمیمگیری و خرید کنید. اندازهی تخت: قبل از اینکه نسبت به خرید روتختی اقدام کنید، حتما اندازهی تختتان را بدانید، تا متوجه شوید که روتختی شما چه سایزی باید باشد. حدودا 5 میلیون تومان برای خرید طلق، زیپ، نوار دسته و نوار سیمی برای بسته بندی حدودا 100 روتختی اکتفا کرده و شما می توانید با برون سپاری نیز پس از برش بسته بندی یا روبالشتی ست روتختی را تولید نمایید تا سرعت کارتان افزایش یابد.

حتما به نیاز، سلیقه، بودجه و کیفیتروتختی توجه نمایید. جنس: حتما به جنس روتختی توجه داشته باشید، سعی کنید به سراغ خرید جنسهای مرغوب و باکیفیت بروید، از قبیل: ساتن و ابریشم که نرم و لطیف هستند و خواب را برای شما لذت بخش میکنند. کیفیتروتختی: سعی کنید هنگام خرید روتختی حتما به کیفیت دوخت و ظرافت آن توجه نمایید، فراموش نکنید روتختی بی کیفیت باعث ایجاد حساسیتهای پوستی و آلرژی میشود. البته هنگام استفاده از رنگ مشکی باید طراحی سایر وسایل اتاق در هماهنگی با آن بوده و مهارت کافی استفاده شود. مواظب باشید موادغذایی و یا سایر موادی که باعث ایجاد لک بر رویروتختی میشوند، به روی آن نریزند. بسیار مشاهده شده است که افراد پس خرید و پهن کردن لحاف بر روی تخت، متوجه شده اند که به مقداری زیادی از تخت آویزان شده و اضافه ی آن بر روی زمین تجمع کرده است. پس هیچ گاه از خرید روتختی غفلت نکنید.

اگر تصمیم به خرید روتختی دارید، بگذارید یک موضوع را همین ابتدا برایتان روشن کنم. اما اگر اتاق بزرگی دارید، طرح های شلوغ زیبایی خاصی به محیط میبخشند. اگر نسبت به طراحی به این سبک شک دارید، ما شما را از آن منع میکنیم. اگر تاکنون اقدام به خرید این وسیلهی کارآمد نکرده و به تازگی تصمیم به تهیهی آن گرفتهاید، باید نکاتی را رعایت کنید، پیشنهاد ما به شما خواندن این مطلب است تا از انتخابتان آسوده خاطر باشید و متناسب با بودجهتان روتختی زیبا و باکیفیتی خریداری کنید. علت اینکه میگوییم خودتان اقدام به شست و شوی آن نکنید، سنگین بودن روتختی است، ابریشم یا کتان وقتی با آب برخورد میکنند، شستن آنها سخت میشود. اولین بار در قرن ۱۵ میلادی از روتختیاستفاده شد، که جنس آنها معمولا ابریشم و کتان بود و زیبایی چشم گیری هم داشتند. معمولا در طرح های سه بعدی یک طرح لحاف ساده است.

با بهکارگیری یک روتختی ساده در دو رنگ سفید و مشکی، یک نمونه ایدهآل از روتختی اسپرت خلق شده است. تصاویر زیر نمونه کامل شده روتختی را نشان می دهد. به تصویر زیر نگاه کنید، به نظرتان بینظیر نیست؟ قیمت: قیمت روتختیهای موجود در بازار معمولا خیلی بالا نیست و هر فردی متناسب با بودجهای که دارد، میتواند نسبت به خرید آن اقدام کند. باید توجه داشته باشید که با استفاده از آموزش دوخت روتختی که مطرح کردیم می توانید اقدام به دوخت لحاف و انواع مدل کوسن و بالش هم کنید و یک ست بسیار زیبا داشته باشید. به همین خاطر است که به ملحفه مناسب برای تشک خود احتیاج دارید تا این گرما را به بدنتان برگرداند. روتختی در واقع پارچهای میباشد که برای پوشاندن سطح تشک و یا افرادی که بر روی تخت میخوابند، طراحی شدهاست. خدمات کارخانه دستر تولید انواع ملزومات خواب اعم از انواع روتختی، انواع سرویس های لحاف، انواع سرویس های کاور لحاف، انواع سرویس های نیم ست وملحفه، انواع روتختی بهاره، لحاف لایت، کاور تشک سفری، انواع بالش، انواع روبالشتی، و… شرکت های تولید کننده کالای خواب اخیرا توانسته اند طرح و نقش های فوق العاده زیبا و منحصر به فردی را در اجزای مختلف در سایزهای متفاوت مانند ملحفه تک تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید