راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی و معرفی انواع مختلف آن

انتخاب نوع پارچه بستگی به خود شما دارد که آیا دوست دارید روتختی کتان حالت دکوری باشد یا از آن استفاده خواهید کرد. اگر در منزل لحاف لایت نداشته باشید باید در زمان خرید سرویس روتختی کاوری یک لحاف لایت مناسب هم بخرید ولی این لحاف تا سالها قابل استفاده است و شما می توانید ده ها سرویس کاور بخرید و عوض کنید و لحافتان همچنان سالم باشد . تیم تحقیق و توسعه داتیس با در نظر گرفتن سلایق عموم مردم و روانشناسی رنگ و طرح اقدام به طراحی علمی بیش از 200 طرح مختلف نمود و با بکارگیری جدیدترین ماشین آلات چاپ و تکمیل پارچه برند ایتالیایی (REGGIANI) و (DURST) موفق به تولید سرویس لحاف و روتختی گردید تا در اقدامی بی سابقه، این دسته از نیاز مشتریان خود را مرتفع سازد. سرویس های کاور معمولاً از قیمت کمتری نسبت به سرویس های لحاف برخوردارند . سرویس خواب در جذابیت و چیدمان مکان استراحت نقش بسزایی دارد، در حال حاضر در بیشتر خانه ها این محصول خواب بکار برده می شود و می توان آن را در انواع مدل و سایز و حتی برای کودکان و نوزادان خریداری کرد.

ارائه اینترنتی این محصولات کالای خواب نیز مشکلات خرید آنها نظیر تردد شهری و ترافیک را عملا منتفی نموده است. شیک و پیک هوم (حوله آشنا) نام یکی از با تجربه ترین تولیدکنندگان حوله در ایران می باشد که محصولات متنوعی از جمله حوله های تبلیغاتی را ارائه می دهد. رو تختی های دخترانه یکی از جذاب ترین نوع روتختی ها با انواع و اقسام طرح ها و رنگ های دخترانه در بازار موجود هستند. در حال حاضر روتختی اسپرت ساده از 700 هزار تومان تا 2 میلیون تومان در بازار موجود است. اگر در خانه تصمیم به این کار کردید آب را در ۳۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد تنظیم کنید که داغ نباشد. برای همین پیشنهاد میکنم زمانی که تصمیم به خرید روتختی گرفتید ایتدا نیاز خود را در نظر بگیرید که به چه نوع روتختی نیاز دارید مخصوصا اینکه روتختی یک نفره یا دو نفره میخواهید و سپس با در نظرگرفتن هزینه های خود اقدام به خرید روتختی کنید. اکثر روتختی های با کیفیت در بازاربه همراه خود شرایط شستشوو لیبل را هم دارند. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ایجاد زمینه ای مناسب جهت ارسال به تمام نقاط کشور و ارایه بهترین کیفیت، بهترین قیمت و بیشترین تنوع محصول و ارسال در کمترین زمان ممکن به همراه خدمات پس از فروش “7 روز گارانتی خرید ” گامی مطلوب در جهت رفاه حال مشتریان برداشته و خرید را برای شما به یک تجربه دلچسب تبدیل کنیم.

همچنین فصلی که از سرویس لحاف استفاده میکنید را در نظر داشته باشید چون برخی از سرویسهای خواب همراه با یک پتوی نازک به فروش میرسند که برای زمستان کاربرد بهتری دارند. اصولاً روتختی ها و انواع لحاف را بر اساس اندازه تخت تقسیم بندی می کنند. این کاور ها به لحاف دوخته نمی شوند و در عوض در قسمت انتهایی بوسیله دکمه یا زیپ بسته میشوند . از شستن روتختی های پیکه ، روتختی های پنبه دوزی و انواع لحاف در ماشین لباسشویی خانگی بپرهیزید چراکه علاوه بر صدمه ای که به دستگاهتان وارد می کند سرویس تان را هم خراب می کند . روتختی از نظر سرویس در دو دسته کلی سرویس روتختی دوختدار و سرویس روتختی کاوری قرار میگیرد. به طور کلی این طرح ها در دسته بندی های مختلفی همچون مدرن، کلاسیک، اسپرت قرار می گیرند. 70 سانتیمتر می باشند و از آنجایی که کاور کیسه ای روتختی هر سمت آن یک طرح می باشد بنابراین روبالشی ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که 2 عدد آن با طرح روی کاور کیسه ای و 2 عدد آن با طرح زیر کاور کیسه ای هماهنگ می باشند. هر زمان که اراده کنید تمام ملحفه ها را از بالش و لحاف جدا می کنید و به راحتی در ماشین لباسشویی می شویید .

روبالشی، ملافه کشدار و لحاف روتختی تقریبا در بیشتر سرویسها وجود دارد. در هنگام خرید سرویس روتختی، به این نکته توجه کنید که بالشت وجود ندارد و روبالشی به تنهایی به شما ارائه می شود. چه تکههایی در سرویس روتختی وجود دارد؟ 1) اگر نیاز باشد روتختی تعویض شود باید حتما کل سرویس تعویض شود. در نگاه اول هر دو روتختی یکی به نظر می آیند اما اگر جنس دو لحاف را لمس کنید به سادگی تفاوت آنها را متوجه خواهید شد. سفارش آنلاین روتختی ترک یا هر محصول کالای خواب دیگری میتواند لذت بخش باشد به شرط آنکه شما اصول کلی و اولیه سفارش آنلاین را درنظر بگیرید. رو تختی شما نباید بیش از اندازه سنگین باشد که توانایی یک خواب راحت را از شما سلب کند. توجه به بافت و جنس لطیف و مرغوب روتختی در هنگام خرید باعث می شود تا شما خوابی راحت داشته باشید. 2. آگاهی کامل در هنگام خرید روتختی و ملحفه به شما کمک می کند تا بتوانید اندازه تشک را با متر حساب کنید و روتختی را بر حسب اندازه تشک سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید