خرید 45 مدل روتختی دو نفره شیک و فانتزی [جدید] با قیمت ارزان

بعد از هربار استراحت بر روی تخت، کاملا روتختی را مرتب کنید، تا چروک نشود. اصالت کلیه برندهای روتختی که در این فروشگاه عرضه می شوند کاملا تضمین شده است. قبل از خرید، باید ابعاد تخت را اندازه گیری کنید، تا کاملا رو تختی اندازه ی تخت باشد. درحالیکه اگر میخواهید یک رنگ روشن به آن اضافه کنید، روتختیهای طرح دار بهترین گزینه برای شما خواهند بود. رنگ روتختی بهتر است ترکیبی از رنگ های شاد و ملایم باشد اگر دوست داشته باشید میتوانید از روتختی های تک رنگ استفاده کنید، سعی کنید رنگ های تیره و زننده را وارد اتاق خواب تان نکنید مخصوصا اگر اتاق خواب نقلی و جمع و جوری دارید بهتر است روتختی به رنگ روشن انتخاب کنید تا باعث بزرگنمایی اتاق شود ولی رنگ روتختی باید با تم اتاق خواب هماهنگ باشد. توجه داشته باشید که این مدل ها با طرح هایی مثل بته جقه، گل شاه عباسی و اسلیمی و رنگ هایی مثل لاجوردی، فیروزه ای و عنابی تولید می شوند. برای این نوع روتختی شما میبایست یک لحاف داشته باشید تا ملحفه را روی آن بکشید.

به نوعی میتوان گفت این رو تختی یک نوع از روتختی های کاوری هستند.روتختی های چهار فصل از یک لایه پنبه دوزی شده تشکیل میشوند که میتوان در فصول گرم از آن ها استفاده کرد و همینطور امکان قرار دادن یک لحاف درون آن ها وجود دارد تا بتوان در فصل سرد نیز از آن ها استفاده کرد. روتختیهای تزئینی نیز همانند روتختیهای چهار فصل دارای یک لایه پنبه دوزی هستندمی باشند که به صورت کار شده و برای تزئین مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه دارای بافت بسیار خنک با تعداد نخ 180 یا بالاتر است. گلدوزی فقط کارگاه، نخ و سوزن نیست. اگر انتخاب شما روتختیهای فانتزی هستند، بهتر روش این است که پارچه زیرین پتو از جنس نخ یا پنبهای باشد و لایه رویی روتختی ظاهری تزیینی داشته باشد. این نوع پارچه روتختی خنک و نرم و ضد حساسیت است. پنبه مصری لوکسترین نوع پنبه است. 3. نوع و کیفیت پارچه روتختی بیانگر تعداد تارهای موجود در هر سانتی متر مربع است. این نوع روتختی بهصورت ملحفه یا کاور عرضه میشود.

پارچه پنبهای محبوبترین پارچهای است که برای ساخت روتختی و سایر ملافهها استفاده میشود. این پارچه با دوام، نرم و کاملاً مقرونبهصرفه است و مراقبت از آن آسان است. دارای الیاف متوسط تا بلند است و برای ملحفههای تخت ایده آل است. پنبه مصری که در آبوهوای گرم و خشک آفریقای شمالی رشد کرده است، دارای الیاف بسیار طولانی است که نرمترین پارچه را تولید میکند. برای این کار پارچه ها را به طول ده سانتی متر برش بزنید و پس از تا زدن مطابق تصویر زیر اقدام به برش کنید. از آنجا که طول اکثر تخت ها دو متر می باشد بنابراین مهم ترین نکته در انتخاب روتختی عرض تخت است. زیرا این نمونه ها علاوه بر نرمی بیشتری که دارند، طول عمر بیشتری هم دارند. همچنین کیفیت و جنس ست روتختی که شما استفاده می کنید بر سلامتی شما نیز تأثیرگذار است. البته بسیاری از افراد هم بر این اعتقادند که زیبایی در رده ی اول قرار می گیرد. از طرفی بسیاری از افراد از طرحهای بسیار ساده استقبال نکرده و به دنبال روتختیهای نقشدار هستند. این پارچهها در هنگام استفاده ایجاد الکتریسیته ساکن نکرده و منجر به عرق کردن در هنگام خواب نمیشوند. روتختی راهی قدرتمند برای منحرف کردن حواس از وسایل قدیمی و فرسوده است.

این نوع روتختی لحافی به این صورت است که پارچه لحاف و الیاف داخلی آن با هم دوخت شده اند و امکان جدا کردن آنها از یکدیگر وجود ندارد. به این صورت در فصل های گرم و سرد سال قابلیت استفاده دارد. روتختی ها دارای سایز های مختلف یکنفره و دونفره می باشند البته توجه به این امر اهمیت ویژه ای دارد که بعضی از تخت خواب ها دارای سایز های غیر استاندارد می باشند و برای حل این مشکل می توانید از مشاورین خواب شاپ به صورت رایگان مشاوره بگیرید و سایز مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین دارای بافت مستحکم و منسجمی هستند. خرید روتختی زیبا، خوش بافت و خوشرنگ تأثیر زیادی روی فضای اتاق شما دارد. بودجه مورد نظر خود را تعیین کنید تا در هنگام خرید به مشکل برنخورید. یکی از دغدغه های مهمی که افراد در هنگام خرید روتختی دارند، عدم رنگ رفتگی محصول است. لحاف روتختی یکی از انواع معمولی روتختی است که مورد استفاده قرار میگیرد. بیایید نگاهی بیندازیم به انواع مختلف روتختی که امروزه در دسترس است. انتخاب روتختی راه مناسبی برای زیباسازی دکوراسیون اتاقخوابها است.

دیدگاهتان را بنویسید