خرید 45 مدل روتختی دو نفره شیک و فانتزی [جدید] با قیمت ارزان

همانطور که از نامش پیداست روتختی چهار فصل قابلیت استفاده در هر چهر فصل را دارد به علت اینکه جنس کاور این روتختی ضخیم و شامل یک لایه پارچه الیافی میباشد لذا در فصول گرم سال میتوان از آن به صورت داگانه به عنوان ملحفه استفاده کرد و در فصول سرد سال از کاور و لحف داخل آن استفاده میشود . استفاده از پارچههای گیاهی و ضد حساسیت میتواند کیفیت خواب را دوچندان کند. درجه تاگ مبنای کیفیت لحاف محسوب می شود که نشان دهنده وزن، گرما و نرمی لحاف است، بنابراین هرچه عدد مربوط به تاگ بالاتر باشد، لحاف گرم تر و نرم تر خواهد بود. این لحاف ها در پاییز و زمستان درجه تاگ 10 یا 11 دارند. این لحاف ها مانند الیاف پنبه خالص به آسانی چروک نمی شوند اما این قضیه به ما می فهماند که رطوبت را نیز نمی توانند به خوبی جذب کنند. اما دقت داشته باشید چیزی را به دختر یا پسر خود به اجبار نقبولانید. اما گاهی ممکن است شما اندازه تخت خود را سفارشی در نظر گرفته باشید. اما سعی می کنیم اطلاعات مفیدی در این باره به شما بدهیم. طرح کاور لحاف، همان طرح انتخابی شما برای رو تختی می باشد.

سرویس های روتختی دو نفره در مدل های 4 تکه ، 6 تکه و 8 تکه عرضه می شوند. بنابراین بهتر است با توجه به مدل و طرح لحاف قیمت روز را دریافت کنید. روتختی های ایرانی هم به نسبت هزینه ای که برای آنها پرداخت می کنید با کیفیت هستند. برخی از روتختی ها اگرچه به قیمت بالایی دارند ، کیفیت آنها خوب نیست. روتختی های ترک اوزدلیم ، لاویتا ، مادام کوکو و روتختی های اسپرت داخل سایت ژینال ، از پارچه های فوق العاده با کیفیت ترک تهیه شده اند و می توانید با خیال راحت آنها را تهیه کنید. اما در میان سرویس های روتختی دو نفره عروس مارک اوزدلیم ترکیه که بعضی آن را با ازدلیک می شناسند ، سرویس لحاف مادام کوکو، مارک لاویتا ، لمیسون ، الوین ، روسلا ، ایپک و ورونیکا بسیار کیفیت بالایی دارند. برخلاف گفته بعضی از فروشندگان که می خواهند ما را متقاعد کنند که این پارچه ها میکروب زدا هستند، چنین حرفی صحت ندارد و کاملا غلط می باشد. این فروشگاه ها به فروش اقسام مدل ها و طرح های روتختی دخترانه از قبیل فانتزی ، عروسکی و… همچنین این روزها مدل های اسپرت و فانتزی نیز مورد پسند بسیاری از تازه عروس و دامادها می باشد.

اگر داخل پارچه ملحفه ای را با الیاف پشم شیشه یا هر الیاف دیگری پر کنیم و مجموعه حاصل را طوری بدوزیم که الیاف از کاور جدا نشود به آن لحاف می گوئیم. بنابراین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ژینال ، قیمت روز لحاف عروس و انواع سرویس روتختی دو نفره را مشاهده کنید. برای خرید روتختی باید به سبک چیدمان و دکوراسیون و نوع تخت توجه کنید. توجه داشته باشید که تا حد امکان روتختی یک نفره با جنس پلاستیکی و مصنوعی نخرید زیرا ممکن است حساسیت ایجاد کنند. جنس پارچه روتختی تاثیر مستقیمی روی نحوه شستشو و حتی تمیزی آن دارد. در انتخاب یک روتختی باید عواملی همچون نوع پارچه، الیاف داخلی، استقامت در برابر شستشو و طراحی آن را در نظر گرفت. در تولید روتختی های سه بعدی از رنگ هایی استفاده می شود که به آسانی و با شستشو از سطح پارچه پاک نمی شوند. روتختی سه بعدی که روتختی محبوب کودکان و نوجوانان میباشد به دلیل تنوع در طرح و تصاویر همچنین چاپ سه بعدی و زنده بودن طرحهای آن طرفداران بسیاری از این رده سنی را به خود اختصاص داده است .

شما باید با توجه به اندازه تخت خود و ابعاد سرویس روتختی را انتخاب کنید. با رعایت این نکات ساده می توانید اتاق خوابی بسیار زیبا و ایده آل برای خود فراهم آورید و ساعات خوشی را در آن سپری کنید. هنگامی که می خواهید برای تختخواب خود پنبه خریداری کنید، به الیاف آن دقت کنید (هر چه بیشتر باشد، بهتر است). تخت های دو نفره در ابعاد استانداردی تولید می شوند اما اگر بخواهید تخت یک نفره بگیرید یا سرویس روتختی اسپرت را مد نظر داشته باشید، باید حتما به ابعاد سرویس روتختی اسپرت خود دقت کنید. قیمت روتختی مهم است اما نباید اولویت انتخاب شما باشد. در این بخش از مقاله تصمیم داریم 4 نکته ی طلایی را مطرح کنیم که شما در حین خرید رو تخت حتما باید مد نظر داشته باشید و در هنگام خرید از آن ها غافل نشوید! شستشوی آن آسان است و می توانید هر زمان که بخواهید آن را از لحاف جدا کرده و بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید