خرید روتختی و دغدغه های آن!

از آنجا که امروزه اکثر عروس خانمها دکوراسیون مدرن را برای منزل انتخاب میکنند، از سرویس خواب هرمدر به عنوان روتختی عروس نیز استفاده میشود. تنوع در روتختی هایی که هر کدام از جنس و طرح متفاوتی برخورداند ، بسیار زیاد است اما اگر چند مورد مهم را در شستشوی آنها رعایت کنید هیچگونه آسیبی در زمان شستن به آنها وارد نمی شود . پتو نیز بخشی از زیرمجموعه این گروه محسوب میشود که خود دارای انواع گوناگون و متنوعی است. شیک و پیک هوم (حوله آشنا) نام یکی از با تجربه ترین تولیدکنندگان حوله در ایران می باشد که محصولات متنوعی از جمله حوله های تبلیغاتی را ارائه می دهد. در گذشته از روتختی فقط به عنوان یک روانداز و آن هم به منظور یک وسیله جهت گرم نگه داشتن بستر خواب استفاده می گردید اما امروزه با پیشرفت صنعت نساجی و بکارگیری ماشین آلات چاپ دیجیتال طرح های بسیار متنوعی در بازار ارائه گردیده است. آیا رنگ اتاق خواب در خرید روتختی موثر است؟

در این نوع چیدمان اتاق، استفاده از رنگهای متضاد زیبایی اتاق را دو برابر میکند. اندازه سرویس انتخابی شما بسته به سایز سرویس خوابتان است؛ یعنی اگر تخته خواب شما ۲ نفره می باشد، باید از سرویس لحاف و روتختی استفاده کنید که در اندازه دو نفره طراحی شده اند و اگر هم سرویس خواب تک نفره ای دارید، توصیه می کنیم از ست هایی که مناسب ۱ نفر هستند، بهره گیری نمایید. جوش شیرین حلال بیشتر مشکلات در خانه داری ست. جوش شیرین جاذب قوی بوی بدن و بوهای مختلف است . 4. متداول ترین روتختی هایی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد از نوع کتان است. تمام موارد فوق را مدنظر قرار دهید و با خیال راحت بهترین گزینه را انتخاب کنید . انواع لحاف هتلی، روتختی و سرویس لحاف سارای، الیزه، الگانس و دیگر برندهای معتبر و شناخته شده نیز در زیرمجموعه سرویسهای این گروه قرار میگیرند. محصولاتی که از نخ پنبه ، بامبو و ابریشم تولید شده اند اگر با مایع لباسشویی شسته شوند دیگر نیازی به مصرف نرم کننده ندارند .

برخی از آنها از پارچه های ایرانی تهیه می شوند و بعضی دیگر ترک هستند. معمولاً عروس خانم ها هنگام خرید روتختی های فانتزی و تزئینی را بیشتر می پسندند.این روتختی ها از تور و ساتن تهیه شده و کاربرد زیادی ندارند. 2) برای تهیه آن به صرف هزینه کمی نیاز است. اگر برای روکش انتخاب میکنید حتماً باید کمی حالت گرم داشته باشد و یا شاید دارا فرزند کوچک هستید که در این صورت پارچه ای که احتیاج به مراقبت کمتری دارد و تمیز کردنش آسان است بهترین گزینه پیش روی شماست. به نسبت بودجه و نیازتان می توانید از بهترین برند های موجود محصولی با کیفیت و مناسب با سلیقه تان خریداری کنید . 1. در هنگام خرید یک تخت خواب، ملحفه روتختی مناسب آن را که از نظر بهداشتی و آرامش بر روی خوابتان تاثیر مثبت بگذارد، انتخاب کنید. روتختی در واقع پارچه ای می باشد که برای پوشاندن سطح تشک و یا افرادی که بر روی تخت می خوابند، طراحی شده است.

حداکثر دمای مناسب برای شستشوی ملحفه ها دمای 40 درجه سانتیگراد است و دمای بالاتر از این به بافت پارچه آسیب می رساند . تا روتختی، سبک با بافت نرم داشته باشید. رو تختی که تعداد تار و پودش بیشتر از ۲۵۰ عدد در هر سانتیمتر باشد لطیفتر، نرم و بادوام تر است، ولی اگر این تعداد به ۲۰۰ تار در هر سانتی متر مربع رسید دوام زیادی ندارد و برای استفاده روزانه مناسب نیست. همانطور که از نامش پیداست روتختی چهار فصل قابلیت استفاده در هر چهر فصل را دارد به علت اینکه جنس کاور این روتختی ضخیم و شامل یک لایه پارچه الیافی میباشد لذا در فصول گرم سال میتوان از آن به صورت داگانه به عنوان ملحفه استفاده کرد و در فصول سرد سال از کاور و لحف داخل آن استفاده میشود . بنابراین مناسب برای همه فصول سال می باشند. برای خوشبو نگه داشتن سرویس خوابتان از روش های خانگی استفاده کنید . در نگاه اول هر دو روتختی یکی به نظر می آیند اما اگر جنس دو لحاف را لمس کنید به سادگی تفاوت آنها را متوجه خواهید شد. این روتختی شامل دو عدد رانر ویک کوسن دانتل دوزی بسیار زیبا است.

دیدگاهتان را بنویسید