خرید روتختی و دغدغه های آن!

سفارش انواع بافتنی شال کلاه پاپوش سارافون بچه شارپ انواع دستگیره و لیف عروس و داماد روتختی عروسک و انواع تزیینات … یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن خواب خوب و کافی استفاده از کالای خواب استاندارد و انتخاب روتختی مناسب است .کالای خواب شامل تشک ، بالش و انواع پتو ، لحاف یا سرویس لحاف و سرویس کاوری می باشد که به عنوان روانداز استفاده می شوند . سرویس روتختی کاوری لاین یا چیزگیلی که با بافت ژاگارد تولید می شوند یکی از ساده ترین پارچه های طرح دار است . سرویس هایی با نام های سرویس روتختی سه بعدی ، سرویس روتختی دیجیتال ، سرویس روتختی چیزگیلی (در زبان ترکی به معنی راه راه ) یا لاین (در زبان انگلیسی به معنی راه راه) ، سرویس روتختی سافت ، سرویس روتختی ژاگارد ، سرویس روتختی ساتن ، سرویس روتختی رانفورس ، سرویس روتختی پوبلین ، سرویس روتختی ابریشم و . معمولاً در تمام برند ها دسته بندی ها بصورت فوق انجام می شود ولی باز هم ممکن است برندی با تغییر در تعداد اقلام ،دسته بندی ها را تغییر دهد. سرویس های لحافی از نظر سایز و تعداد متعلقات به دسته های مختلف زیر تقسیم می شوند.

اما امروز با پیشرفت دستگاه های تولید پارچه ، چاپ و رنگرزی روتختی ها در طرح و رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردند. طرح و رنگ رو تختی بزرگسال، هم به صورت یک نفره و هم به صورت دونفره تولید و ارائه می شود. گزینه دیگری که پیش رو دارید، خرید روتختی پیک است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان خرید روتختی بر سر دوراهی انتخاب بین سرویس کاور و سرویس لحاف قرار بگیرید . برخی از افراد به طرح ها و رنگ های ساده علاقمندند ، اگر در این گروه قرار دارید روتختی های ابریشم ، ساتن ساده ،لاین یا چیزگیلی انتخاب مناسبی برای شماست. اگر منزلتان کوچک است ولی تمایل به ایجا تنوع دارید و قرار است چند روتختی داشته باشید ، سعی کنید از روتختی های کاوری که فضای بسیار کمی اشغال می کنند ، استفاده کنید . شما می توانید ملحفه هایی پیدا کنید که در آن پنبه و پلی استر با نسبت های مختلف با یکدیگر ترکیب شده اند. علت اینکه می گوییم خودتان اقدام به شست و شوی آن نکنید، سنگین بودن روتختی است، ابریشم یا کتان وقتی با آب برخورد می کنند، شستن آنها سخت می شود.

جنس آنها طوری است که هنگام خواب عرق نمی کنید. کدام جنس پارچه بهتر است؟ هر چه روتختی سبک تر باشد، هم بهتر روی تخت قرار خواهد گرفت و هم در موقع شستشو راحت تر خواهید بود. بعد از مشخص شدن سایز تخت خواب، تصمیم میگیرید که دوست دارید روتختی چقدر از آن پایین تر باشد. 2) مرتب کردن تخت راحت تر است. قدم اول در انتخاب روتختی شناخت هدف است . اکثر مردم حتی با تغییر فصل اقدام به تعویض روتختی خود می کنند و روتختی متناسب با فصل انتخاب می کنند . ممکن است شما رنگ آمیزی و دکوراسیون اتاق خواب خود را قبل از انتخاب روتختی خود تعیین کرده باشید. در سرویس هایی مانند سرویس روتختی سه بعدی یا 3D ، تصویر و طرح به نوعی بر روی پارچه چاپ می شود که بسیار زنده و برجسته و قابل لمس به نظر می رسد و توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است و بسیار پر طرفدار است. امیدواریم کاربردی بوده و مورد توجه قرار گرفته باشد. در تولید روتختی ها از لایه نازک پنبه ای استفاده شده است که امکان درست قرار گرفتن در اطراف تخت را فراهم می کند. همه ما به خوبی می دانیم که چندین رختخواب و لحاف چه فضای وسیعی را اشغال می کند و فراهم آوردن این برای خیلی ها میسر نیست.

به لحافی که برای این منظور استفاده می شود لحاف لایت می گویند . شاید بتوانید رو بالشی ها و رو تشکی به وسلیه ماشین لباسشویی در منزل بشویید اما برای شستشوی لحاف حتماً باید به خشکشویی مراجعه کنید زیرا شستن لحاف با ماشین لباسشویی خانگی امکان پذیر نیست و اگر هم امکان پذیر باشد نه تنها آسیب جدی به ماشین وارد می شود بلکه لحاف هم به خوبی شسته نمی شود از طرفی شستشوی مداوم و غیر اصولی لحاف به الیاف داخل آن آسیب می زند و از عمر مفید آن می کاهد و در مدت کوتاهتر از آنچه فکرش را بکنید مجبور به خرید یک سرویس جدید می شود. به مجموع روبالشی ، روتشکی و لحاف که همگی با یک طرح و رنگ تولید شده اند سرویس روتختی لحافی گفته می شود . برای انتخاب روتختی دخترانه، بهتر است مدل های فانتزی و اسپرت در طرح های عروسکی، گلدار و سه بعدی و با رنگ صورتی استفاده شود. همچنین می توانید برای آشنایی با مدل روبالشی فانتزی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید