خرید روتختی مناسب – قیمت انواع سرویس روتختی با قیمت خوب و تنوع رنگی

به علت اینکه روتختی ها مستقیما با بدن تماس دارند و زود به زود کثیف شده و همچنین بهداشت فردی می طلبد که در بازه های کوتاهی نسبت به شستشوی روتختی ها اقدام کنیم، موضوع مقاومت رنگی روتختی ها اهمیت زیادی برای خریدار دارد. 6. جنس پارچهی روتختی و جنس الیاف درون لحاف روتختی تأثیر زیادی بر قیمت آن میگذارند، پس قطعاً وقتی کالایی ارزان قیمت باشد، پارچه و الیاف مرغوبی در آن استفاده نشده است. اگر به دنبال خرید روتختی ای با جنس خارجی و کیفیت بالا هستید ما رو تختی های ترک را به شما پیشنهاد می کنیم. نکته بعد که در هنگام سفارش روتختی ترک باید دقت کنید این است که روتختی انتخابی شما از چه نوعی بوده آیا به صورت کاور ملحفه است یا یک رو تختی لحاف دار و یا روتختی پیکه است. روتختی ها دارای ساختارهای متفاوتی هستند, روتختی هایی که دارای ست کامل به همراه لحاف پنبه دوزی شده هستند و روتختی هایی که به شکل کاور هستند و می توانید به صورت جداگانه از لحاف لایت استفاده نمایید. در این مطلب تلاش می کنیم تا به صورت مختصر و اجمالی، مدل های مرسوم و شایع کالای خواب را به شما همراهان گرانقدر معرفی کنیم.

این نوع از روتختی ها کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارند و عمری طولانی را برای شما تضمین می کنند. اما چه نوع روتختی مناسب دیزاین اتاق خواب ما می باشد؟ این باور که فکر کنید هر چه روتختی سنگین تر باشد، کیفیت بهتری هم دارد، توهمی بیش نیست! اکثریت قریب به اتفاق دکوراتورهای داخلی ساختمان، بر این نظر هستند که مهم ترین جزء یک سرویس خواب را تخت خواب نیز تشکیل می دهد. روتختی ترک: اگر به دنبال خرید یک روتختی با جنس خارجی هستید، روتختی ترک نیز میتواند بهترین انتخاب باشد. لازم است هنگام انتخاب طرح و رنگ روتختی ترک جزئیات تصویر محصول مد نظرتان را به طور دقیق بررسی کرده، چون که رنگ های محصولات با توجه به رزولوشن و سایز مانیتور های موبایل، لپ تاپ و تبلت ممکن است متفاوت دیده شود. امروزه با توجه به پیشرفت دستگاه های چاپ پارچه ای با کیفیت بالا، طراحان داخلی تلاش می کنند تا جزئی ترین موارد کالای خواب اعم از روبالشتی و ملحفه کش دار را با فضاهای مختلف اتاق خواب ست کنند. از طرفی دیزاین ست سرویس خواب تک رنگ به مراتب برای شما راحت تر خواهد بود. رو تختی های یک نفره معمولا برای تخت هایی با ابعاد و گنجایش یک نفر تدوین و طراحی می شوند و در ادامه شما می توانید طرح هایی زیبا از این رو تختی های یک نفره را مشاهده کنید.

در این بخش با کالاهای متفاوتی روبرو هستیم که هر یک بهنوبه خود بخشی از بستر را تکمیل میکنند. در گذشته برای این منظور از موادی همچون پشم، کرک و یا پر مرغ جهت پرکردن مغذی لحاف و روتختی استفاده می گردید که از لحاظ بهداشتی مناسب نبود ، اما امروزه این فرایند با به میدان آمدن ماشین آلات پیشرفته تغییرات بسیاری کرده است و کرک و پشم جای خود را به الیاف بهداشتی و ضدآلرژی سیلیکون که بسیار نرم نیز هستند داده است. تاروپود تنسل سطحی به مراتب صاف تر از پنبه و کتان دارند و به همین جهت از درخشندگی و رنگ پذیری بسیار بالاتری نسبت به کتان و پنبه برخوردار است. در نهایت لحاف لایت ساده با وزن بسیار کم و پوشش عالی جهت ارائه به مشتریان گرامی در دسترس است. ما در شیک و تک همواره به مشتریان توصیه می کنیم تنها معیار خرید خود را قیمت روتختی قرار ندهید و اقدام به خرید روتختی ارزان ننمائید. سرویس لحاف هتلی لایت ضمن بهرهمندی از رنگبندی متنوع دارای بخشهای روتختی ، ملحفه روبالشی و کوسن تهیه و به مشتریان عرضه میشود. بلکه بهدلیل تماس مداوم بدن با این بخش از بستر، کیفیت پارچه مصرفی در آن نیز دارای اهمیت است.

اما این نوع از رو تختی ها به علت استفاده از الیاف کتان در آن ها، قیمت نسبتا گرانی دارند. همچنین نوع تختخواب شما نیز در انتخابتان بسیار تاثیرگذار است به عنوان مثال اگر تختخواب شما از نوع چوبی کلاسیک با تاج بلند می باشد نباید از روتختی های اسپرت و کوبیسم استفاده نمایید و برعکس اگر تختخواب شما از نوع اسپرت و مدرن می باشد نباید از طرح هایی همچون اسلیمی و گل های درشت استفاده نمایید. سرویس ملحفه این مجموعه از نوع کشدار و با قابلیت ارتجاعی مناسب انتخاب شده که بر سهولت جایگزینی ملحفه روی تشک افزوده و دوام آن را دوچندان میکند. بسیار مشاهده شده است که افراد پس خرید و پهن کردن لحاف بر روی تخت، متوجه شده اند که به مقداری زیادی از تخت آویزان شده و اضافه ی آن بر روی زمین تجمع کرده است. به همین منظور شناخت انواع روتختی در هنگام خرید کالای خواب از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر به دنبال خرید یک روتختی با کیفیت هستید باید در هنگام خرید جنس آن را کاملا مد نظر داشته باشید. نکاتی که در هنگام خرید روتختی باید مد نظر داشته باشید! همچنین عوامل دیگری که باید در انتخاب روتختی مد نظر قرار دهید در پایین ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید