خرید روتختی دو نفره عروس ترک بیش از 100مدل – ژینال

روتختی و ملافه بامبو نرم و لطیف است و حس دنج و راحتی می دهد. به این نکته هم دقت کنید که به اندازه پارچه نخی، نرم نیست و چروک می شود. ریز یا درشت بودن راه راهها نیز نکته دیگری است که باید به آن توجه شود زیرا میتواند فضای شما را تحت تاثیر قرار دهد. با دقت دکوراسیون اتاق خوابتان را بررسی کنید و رنگ و متریال بکار رفته در آن را بخاطر بسپارید زیرا تأثیر زیادی در انتخاب روتختی که خود نقش مهمی در تکمیل دکور اتاقتان ایفا می کند ، دارد . رو تختی که تعداد تار و پودش بیشتر از ۲۵۰ عدد در هر سانتیمتر باشد لطیفتر، نرم و بادوام تر است، ولی اگر این تعداد به ۲۰۰ تار در هر سانتی متر مربع رسید دوام زیادی ندارد و برای استفاده روزانه مناسب نیست. روتختی به عنوان کالایی ست در بازار کالای خواب جای پتو را تا حد زیادی گرفته است و به دلیل تنوع بسیار زیاد، روتختی توانسته جوابگوی تمامی قشرهای اقتصادی جامعه باشد. روتختی مخمل ساده در ایران بسیار محبوب است. جنس مخمل بکار رفته ، نوع دوخت و طراحی روتختی تاثیر مستقیمی بر روی قیمت آن دارد.

جنس: حتما به جنس روتختی توجه داشته باشید، سعی کنید به سراغ خرید جنسهای مرغوب و باکیفیت بروید، از قبیل: ساتن و ابریشم که نرم و لطیف هستند و خواب را برای شما لذت بخش میکنند. روتختیدورو: میتوانید به سراغ خرید روتختیهای دورو بروید، چون هر دوطرف این مدل ها را می توان استفاده کرد، در تغییر دکوراسیون و زیبایی اتاق، نقش مهمی را ایفا میکنند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این گونه پارچه ها دارند، عدم تغییر شکل و رنگ پس از شستشوهای مکرر می باشد. این مورد کاملا سلیقهای است، ممکن است شما به ترکیب چند رنگ علاقه داشت۶ باشید و یا این که تک رنگ را ترجیح دهید، به هرحال انتخاب رنگ نکتهی مهمی است. تا اینجای کار 48 میلیون تومان برای وسیله کار و فضای کار مورد نیاز است.( در صورتی که فضا و چرخ خیاطی موجود باشد این هزینه جز سرمایه های اولیه حفظ خواهد شد.) برای برش دقیق پارچه در ابتدای کار می توان از قیچی با چاشنی دقت و صبر استفاده کرد ولی علاوه بر زمانبر بودن برش با دست دقت لازم برش با دستگاه را نداشته و استفاده از دستگاه های برش دستی حدودا نیاز به 7 الی 8 میلیون سرمایه اولیه دارد که با میز برش کوچک حدودا 10 میلیون اسباب برش هزینه بر می باشد.

خرید یک چرخ سردوز دسته دوم تمیز در بازار کنونی بهار 1400 حدودا 15 میلیون تومان سرمایه نیاز دارد که با احتساب نخ سردوز نمره 20 و 40، سوزن و قرقره و قیچی مناسب برش نهایتا 1 میلیون وسایل جانبی نیاز است. تا اینجای کار برای یک سال فضای کار نیاز به 32 میلیون سرمایه اولیه است. 58 میلیون تا 60 میلیون تومان وسایل و فضای کار تولید تا اینجای کار کنار گذاشته شد. عوامل متعدد و مهمی باید در کنار هم قرار گیرند تا برای شما خواب آرام و ایده آلی فراهم آورند. استفاده از تخت برای خوابیدن علاوه بر زیبایی خاصی که به اتاق خواب می بخشد، برای جلوگیری از کمردرد هم مناسب میباشد. در این مدل از روتختی پارچه لحاف و الیاف درون آن به همدیگر دوخته شده اند و نمیتوان آن ها را از هم جدا نمود. در مدل لحافی، کاور از لحاف له راحتی جدا میشود، در نتیجه شست و شوی آن هم راحت خواهد بود. سعی کنید هرچند ماه یکبار روتختیرا به خشکشویی بدهید، چون وجود عرق بدن بر روی آن باعث ایجاد بوی نامطبوع میشود، همچنین ممکن است چربی عرق بر روی آن بماند. مواظب باشید موادغذایی و یا سایر موادی که باعث ایجاد لک بر رویروتختی میشوند، به روی آن نریزند.

این نوع روتختی به دلیل سادگی و قیمت مناسبی که دارد در میان نوعروس ها محبوب است. بر خلاف مدل قبلی که معرفی کردم، روتختی های با طرح ساده و اسپرت نیز در بازار وجود دارد که تختتان را بسیار شیک جلوه می دهند. وجود تخت خواب در هر خانهای یکی از اصلیترین وسایل موجود در منزل محسوب میشود. علت اینکه میگوییم خودتان اقدام به شست و شوی آن نکنید، سنگین بودن روتختی است، ابریشم یا کتان وقتی با آب برخورد میکنند، شستن آنها سخت میشود. علاوه بر راحتی این دو جنس، زیبایی فوق العادهای به اتاق خوابتان بخشیده میشود. بدین معنی که اطلاعات کارت بانکی شان به سرقت نرود و کالای خریداری شده مشابه توضیحات و عکس های سایت در کمترین زمان ممکن به دستشان برسد. در زمان خرید تا حد ممکن از خرید روتختی های پلاستیکی خودداری نمائید تا روز خود را با حس بد تعریق شروع نکنید. برای شروع کار 3 طرح معمولی، 3 طرح قیمت متوسط و 3 طرح کیفیت بالا انتخاب گردد که با توجه به متراژ روتین 40 متری طاقه های پارچه نهایتا به 20 میلیون تومان پارچه نیاز است. خرید اینترنتی روتختی علاوه بر صرفه جویی در وقت شما این امکان را برای شما فراهم می کند تا با یک کلیک به کلکسیون عظیمی از مدل های متنوع روتختی دسترسی پیدا کنید.اما همیشه دغدغه کیفیت یکی از مسائلی است که ذهن مشتریان را به خود درگیر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید