خرید روتختی دو نفره عروس ترک بیش از 100مدل – ژینال

آن ها نه مثل روتختی های خاکستری و مشکی اتاق مردان مجرد، زیادی مردانه هستند و نه مثل روتختی و ملحفههای خانه مادربزرگ ها گل گلی هستند. روتختی های دخترانه معمولا رنگ های شاد و روشنی دارند و دارای طرح و نقش های اسپرت و فانتزی می باشند. 70 سانتیمتر می باشند و از آنجایی که کاور کیسه ای روتختی هر سمت آن یک طرح می باشد بنابراین روبالشی ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که 2 عدد آن با طرح روی کاور کیسه ای و 2 عدد آن با طرح زیر کاور کیسه ای هماهنگ می باشند. در هنگام خرید و انتخاب روتختی ابعاد تخت و تشک بسیار اهمیت دارد و بایستی به آن توجه کرد. قبل از انتخاب روتختی مناسب، شما باید توجه کنید که تخت و نوع تشک شما چه شکلی است. این نوع ملحفه برای استفاده در تابستان و گرما است. لطفا گول ظاهر و قیمت بعضی رو تختی های خوش رنگ و لعاب را نخورید که با قیمتی مناسب و ظاهری گول زننده قرار است شما را با حساسیت های پوستی و گرما یا سرمای غیر منطقی خود اذیت کنند. توجه کنید که در این جا چطور پتوی آبی کمرنگ در کنار روتختی ساده سفید مخملی تر و لطیف تر و درخشش دکوری های طلایی و دیگر متریالهای طبیعی گرم تر و دعوت کننده تر به نظر میرسد.

تخت های روزانه، تخت میهمان و نیمکتهای زیر پنجره نیز با ملحفه و روتختیهای سفید جلوه زیبایی پیدا میکنند مخصوصا زمانی که در کنار دیوارهای سفید آورده شوند و تخت خواب سفید از نظر بصری بخشی از معماری اتاق شود. پیشنهاد می کنیم کالای خواب مصرفی خود و خانواده تان را از برند و فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا از استاندارد و بهداشت آن خاطر جمع باشید . ماشین کور است و بدون اهمیت دادن به رنگ و نوع پارچه و تزئیناتش، هر جور که دلش بخواهد آن را میشوید. باید دقت کنید که دوخت این سرویس ها و حتی جنس نخ بکار رفته در دوخت پارچه تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و کیفیت روتختی عروس و سرویس روتختی دو نفره دارد. اگر انتخاب شما روتختیهای فانتزی هستند، بهتر روش این است که پارچه زیرین پتو از جنس نخ یا پنبهای باشد و لایه رویی روتختی ظاهری تزیینی داشته باشد. اما لطافت آن نسبت به سایر پارچه ها از جمله نخ پنبه و میکرو کمتر است.

قیمت روتختی های موجود در بازار معمولا خیلی بالا نیست و هر فردی متناسب با بودجه ای که دارد، می تواند نسبت به خرید آن اقدام کند. بدون اندکی تلاش برای تطابق با مد روز، روتختیهای سفید به سادگی اتاق خواب های لوکس و شیک مد روز فراهم میکنند. اتاق خواب محل آرامش و استراحت افراد است، چیدمان آن اگر به درستی انجام شود قطعا محبوبترین محل در یک خانه است. تراکم پارچه، نمایانگر کیفیت آن خواهد بود. اگر به دنبال استفاده روزمره از روتختی خود هستید، روتختیهای پنبهای بهترین گزینه خواهند بود. در هنگام خرید جهیزیه، انتخاب بیشتر عروس خانمها روتختیهای فانتزی و تزیینی خواهد بود. بیشتر مدل های دارای نقش و نگار، از جنس پلی استر هستند. آستین ها را بالا زده اید تا اتاق خواب خود را دستخوش تغییرات دکوراسیون کنید، اصرار بر جابجایی و تعویض تختخواب ممکن است کمی برای شما سخت باشد؛ الزامی هم به این کار نیست می توانید به روش های دیگری از جمله تغییر روبالشی و روتختی به این هدف خود دست پیدا کنید. روتختی سفید میتواند ظاهر خود را در برابر لوازم بسیار لوکس و جذاب حفظ کند، چون آن ها به همان اندازه کلاسیک هستند.

با دیوارهای به رنگ خنثی، پرده های رویایی و لوسترهای مجلل و شیک شما به اتاق خوابی دست مییابید که هر شب با اشتیاق به سمت آن میروید. در حال حاضر اکثر افراد نمونه های روتختی سه بعدی یا روتختی اسپرت را برای اتاق خواب بیشتر ترجیح می دهند چرا که استفاده متداول تری دارند. نکتهای که اکثر افراد هنگام خرید روتختی به آن توجه نمیکنند! به همین دلیل در هنگام تهیه ی رو تختی باید به سایز آن توجه کرد و بهتر است قبل از خرید رو تختی، تشک خود را با متر اندازه بگیرید. اندازه یک روتختی خوب، باید کمی بزرگتر از اندازه تشک باشد و از طرفین آن پائین بیافتد. قبل از خرید، باید ابعاد تخت را اندازه گیری کنید، تا کاملا رو تختی اندازه ی تخت باشد. بنابراین اگر بالشتهای خود را روی تخت پرت کنید و کمی گوشههای روتختی را بکشید میبینید که به همین سادگی روتختی شما جلوه ای شیک و لوکس دارد. نکته ی چهارم: رو تختی های کتانی از رو تختی های بسیار پر طرفدار در ایران است چرا که دارای بافت نرم و لطیفی هستند و همچنین بسیار با دوام میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید