خرید روتختی دو نفره عروس ترک بیش از 100مدل – ژینال

روتختی ها در نوع ، جنس ، طرح ،رنگ ، تعداد اقلام و تکه ها متفاوتند . روتختی های ساده یا طرح دار، استفاده از الیاف طبیعی یا مصنوعی و برند آن از جمله عواملی است که در انتخاب روتختی دخیل می باشند. یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن خواب خوب و کافی استفاده از کالای خواب استاندارد و انتخاب روتختی مناسب است .کالای خواب شامل تشک ، بالش و انواع پتو ، لحاف یا سرویس لحاف و سرویس کاوری می باشد که به عنوان روانداز استفاده می شوند . معمولا سرویس دونفره پیکه شامل یک عدد روتشکی ، یک عدد رو انداز پیکه ،دوعدد روبالشی پیکه و دو عدد روبالشی ساده و سرویس یکنفره آن شامل یک عدد روتشکی ، یک عدد روانداز پیکه ، یک عدد روبالشی پیکه و یک عدد روبالشی ساده می باشد. شما با خرید این سرویس همزمان صاحب چند روبالشی ، روتشکی و یک لحاف می شوید .از آنجایی که کالای خواب یکی از لوازم بهداشتی محسوب می شود و تماس مستقیم با پوست و بدن شما دارد درنتیجه لازم است زود به زود شسته شود . انواع روتختی در گذشته معمولاً کاربرد روانداز داشتند و برای گرم نگه داشتن بدن در هنگام خواب استفاده می شدند و تا این حد متنوع نبودند اما با گذشت زمان و تغییر نیاز های مردم مثل هر چیز دیگری روتختی نیز دستخوش تغییر و تحول بسیاری گردید.

میتوانید چند سرویس لحاف با طرح های متفاوت داشته باشید تا علاوه بر استفاده دوره ای از هرکدام از تنوع و تغییر در اتاق خوابتان لذت ببرید . معمولا شما هنگام خرید یک روتختی وارداتی یا اجناس داخلی با کیفیت مرغوب، شاهد پارچه های طرح دار و گل دار، و رنگ های روشن و درخشان هستید. روتختی های ایرانی کیفیت خوبی دارند و با قیمت مناسب تری قابل خرید هستند. اما مخمل ساده ای که در طراحی برخی از روتختی های عروس بکار می رود، قیمت پایین تری دارد. روتختی ها نسبت به لحاف ها رنگ های متنوع تری داشته و می توان آن ها را به عنوان یک وسیله تزئینی تلقی کرد. این نوع سرویس کاوری از تکه های مختلف روبالشی ، روتشکی ، کاور لحاف و یک عدد پتو با طرح یا رنگ مشابه تشکیل شده .پتو می تواند از انواع مختلفی مانند پتوی اکریلیک ،پتوی پنبه ای و . به صورتی که طرح راه راه موجود در این نوع پارچه تنها با نوع بافت و نحوه قرارگیری تار و پود آن به وجود می آید و نامش را از دستگاه بافتش که ژاگارد نام دارد گرفته ، در نتیجه تنها از یک رنگ نخ در بافت و طرح پارچه استفاده شده است .

روتختی اولین بار در قرن پانزدهم مورد استفاده قرار گرفت و اغلب از پارچه کتان و یا ابریشم به رنگ سفید بودند. اما این بار هم یک مشکل وجود دارد و آن کمبود جا در خانه ها و آپارتمان های کوچک است . بعضی از برندهای هم با پارچه چینی سرویس کالای خواب تولید میکنند که کیفیت قابلقبولی دارد. برخی از روتختی ها اگرچه به قیمت بالایی دارند ، کیفیت آنها خوب نیست. در دنیای شلوغ و پر از دغدغه امروز ، بعد از همه فعالیت های روزانه خواب خوب و کافی بسیار حائز اهمیت است چرا که همه ما برای برخورداری از سلامت روحی و جسمی و تجدید قوا نیاز به خواب کافی داریم . تقریباً همه ما کالاهای ترک و بخصوص کالای خواب ترک را جزء با کیفیت ترین مدل های روتختی می دانیم. رضایت مشتریان از کیفیت محصولات، نحوه ارسال و قیمت کالاها، بزرگترین افتخار این مجموعه در طول سالهای فعالیتش به شمار میرود. این مدل روتختی در اتاقهایی که کف پارکت دارند، بسیار زیبا خواهد شد. از اینکه تا این لحظه همراه ما بودید بی نهایت قدردان هستیم، در این همراهی شما با مدل های زیبا و شیکی از مدل روتختی دو نفره آشنا شده و با شرایط و نکات جالب در رابطه ی انتخاب و خرید آنها کسب اطلاعات نمودید.

همه ما قبول داریم که خواص فوق العاده پنبه، این الیاف را تبدیل به محبوب ترین الیاف در پوشاک و همینطور تختخواب کرده است. با ما همراه باشید . اگر در منزل لحاف لایت نداشته باشید باید در زمان خرید سرویس روتختی کاوری یک لحاف لایت مناسب هم بخرید ولی این لحاف تا سالها قابل استفاده است و شما می توانید ده ها سرویس کاور بخرید و عوض کنید و لحافتان همچنان سالم باشد . برای این که یک خواب راحت را تجربه کنید باید عوامل مهمی مانند داشتن آرامش روحی، جسمی، داشتن زمان خواب کافی و … 2) به دلیل خنک بودن و از جنس نخ بودن برای استفاده در گرما مناسب میباشد. در ادامه دو نوع سرویس روتختی کاوری که از انواع دیگر آنها متفاوت است را معرفی می کنیم . محیط نگهداری روتختی تان را در زمان تعویض مد نظر قرار دهید . دلیل استفاده از اسپان باند جلوگیری از بیرون آمدن الیاف از تار و پود پارچه در زمان مصرف لحاف است .

دیدگاهتان را بنویسید