خرید اینترنتی ادکلن مردانه اورجینال- فروشگاه عطر درین

از آنجاییکه تخصص اصلی لالیک در تولید شیشه و بلور بود، در طراحی شیشه و بطریهای عطر و ادکلن ظرافت خاصی بکار میبرد که مورد توجه بسیاری قرار میگرفت. عطر زنانه لایت بلو سان از برند دلچه و گابانا عطری است ملایم و شیرین. این تغییر ترکیبات شیمیایی، ممکن است باعث تحریک پوست و واکنشهای آلرژیک شود. ادو پرفیوم مردانه بولگاری مدل Man In Black حجم 100 میلی لیتر؛ این ادوپرفیوم مردانه گرم و تند است و برای خریدش باید ۹۰۰ هزار تومان دستبهجیب شوید. انواع عطر مردانه شامل عطر، ادوپرفیوم، ادوتویلت، ادکلن و ادوفرش هستند و مهمترین تفاوت این محصولات در غلظت عطر و ترکیبات موجود در آنهاست. همچنین این بو مواد خالصی از قبیل گل یاس، گل رز، نرولی و عصاره های حیوانی شامل مشک، عنبر و در نهایت رایحه مصنوعی که تقریبا هر چیزی می تواند باشد، است. این بو شامل روغن های اصلی از قبیل چوب سرو، آهک، چوب صندل و موارد مشابه آن هاست.

میدنایت رومنس از برند رالف لورن عطری است نیمه شیرین و نسبتا گرم بر پایه رایحه میوه تمشک و حس لطیف گلها. این عطر را باید بهترین عطر اسپرت دانست چراکه علاوه بر طبع سرد و خنک آن رایحه ای ملایم و خوشبو را هم برای مصرف کننده و هم برای اطرافیان وی به همراه دارد. در حالت کلی انتخاب و خرید یک عطر از بین انواع رایحه های متنوع بسیار خسته کننده و مشکل می باشد. این شیوه ساخت عطر و ادکلن خیلی زود مورد توجه سایر عطرسازان نیز قرار گرفت و لالیک سفارشهایی از عطر و ادکلن سازانی همچون Roger & Gallet, Guerlain, Molinard, d’Orsay , Worth و Nina Ricci نیز گرفت. ماندگاری این نوع ادکلن خیلی کم در حدود 2 الی 3 ساعت می باشد. ادو تولیتها هم حدود 5 تا 15 درصد اسانس خالص را در خود جای دادهاند. غلیظ ترین، خالص ترین، ماندگارترین و در عین حال گرانترین نوع عطر است.

این دسته، انتخاب کسانی است که 45 سال یا بیشتر سن دارند. این عطرها برای سنین 55-27 سال مناسب است. تقریبا می توان گفت که پشت هر عطر لوکس یا دست ساز یک ماجرای پیچیده و جذاب هنری نهفته است. این عطر شگفت انگیز با رایحه ملایم و شیرین و با ترکیباتی منحصر به فرد از گل ها و میوه های بسیار دلپذیر ، ماندگاری بسیار بالا و میزان پراکنندگی عالی که دارد توانست عنوان بهترین عطر را در ۳ سال پیاپی به خود اختصاص دهد. علاوه بر مواردی که گفته شد، فصل سال و دمای هوا هم در انتخاب ادکلن مناسب موثر است؛ به این منظور در فصول گرم سال از رایحههای خنک و تند و در پاییز و زمستان از رایحههای ملایم و گرم استفاده کنید. با این تعریف انواع غلظت عطر رو به ترتیب از غلیظ به رقیق به شکل زیر دستهبندی میکنیم. به نظرات مردم که در زیر هر یک از محصولات قرار دارد توجه کنید و نظر سایرین ممکن است نظر شما را در مورد یک عطر تغییر دهد و به مشکلی اشاره کند که شما بخواهید از خرید عطر مورد نظرتان صرف نظر کنید. این افراد بهتر است از رایحههای میوهای استفاده کنند؛ زیرا رایحه میوهای در مقایسه با رایحه گلی یا چوبی عطرهای قویتری هستند.

افراد در موقعیتهای غیررسمی و ورزشی باید عطری را انتخاب کنند که رایحه آرامش بخش و باطراوتی داشته باشد؛ مانند رایحه چمن تازه چیده شده و یا هوای اول صبح. در موقعیتهای مختلف بهتر است از کدام عطر استفاده کنید؟ از طرفی عطرهایی که رایحههای سنگین گلی و پودری دارند انتخاب اغلب خانمهای مسن است. از طرفی برای دورهمیهای دوستانه و مهمانیهای معمول خانوادگی توصیه میشود که از عطرهای ملایم و خنک استفاده کنید. برای تشخیص اصل بودن عطر و ادکلن باید فاکتورهای زیادی از جمله بسته بندی عطر، شیشه عطر، کیفیت و حتی نوشتههای روی جعبه را بررسی کنید. ترکیب آن معمولا خیلی غلیظ بوده و بنابراین باید بوسیله الکل و آب رقیق شوند. اگر قصد دارید که خرید عطر مردانه را در برنامههای خود داشته باشید، ابتدا باید این نکته را در نظر بگیرید که میخواهید این عطر را در چه زمانی از سال و در چه مکانی استفاده کنید. از منظر عطرشناسی، این رایحهها برای سنین 30-15 سال مناسب است. غلظتی بین 20 الی 30 درصد از اسانس روغنی معطر. در واقع عصاره روغنی معطر ماده اصلی در صنعت عطرسازی می باشد، که به علت غلظت زیاد آن به هیچ عنوان به تنهای قابل استفاده نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید