انواع روتختی / روتختی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اغلب روتختی های ساتن با توردوزی تزیین می شوند. شست وشوی این روتختی دردسری ندارد و اغلب می توانید آن را در ماشین لباس شویی بشویید. روتختی ها اغلب از دسته اقلام تزئینی محسوب می شوند. پوست از زیر این نوع پارچه ها راحت نفس می کشد. یکی از عوامل مؤثر در این زمینه، داشتن کالای خواب مناسب و نرم و راحت است. اگر هر دو سمت لحاف از پارچه سفید و بدون طرح باشد، نام آن لحاف لایت است. روتختی ها در دو نوع لحافی و کاوری تولید شده اند. سرویس های روتختی دو نفره در مدل های 4 تکه ، 6 تکه و 8 تکه عرضه می شوند. در لحاف ها به طور معمول یک یا هر دو سمت آن ها دارای طرح است. در هر سرویس روتختی بسته به کاربری آن یک یا چند روبالشتی وجود دارد. در هنگام خرید سرویس روتختی، به این نکته توجه کنید که بالشت وجود ندارد و روبالشی به تنهایی به شما ارائه می شود. به جنس کاور لحاف توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این کالای خواب با پوست بدن شما در تماس است.

در این مطلب تلاش می کنیم تا به صورت مختصر و اجمالی، مدل های مرسوم و شایع کالای خواب را به شما همراهان گرانقدر معرفی کنیم. در این زمان که شما نیازی به پتو یا لحاف ندارید، می توانید از ملحفه روانداز با طرح های زیبا استفاده کنید. این دسته از روتختی ها را می توانید در لباس شویی بشویید یا به خشک شویی محل بسپارید؛ مگر این که تولید کننده توصیه ویژه ای در این زمینه داشته و روی محصول نوشته باشد. در مورد دور دوزی شده بهترین راه سفت کردن ملحفه به تشک، استفاده از سنجاق است. سرویس روتختی از چه تکه های تشکیل شده است؟ معمولا در طرح های سه بعدی یک طرح لحاف ساده است. این کاورها در مدل ها و طرح های سه بعدی و ساده در بازار موجود است. این سرویس زیبا از جنس ساتن و پنبه است که با طرح ساده و زیبا و تنوع در رنگبندی طرفداران زیادی دارد. رو تختی های عروس، معمولا یکی از پر زرق و برق ترین انواع رو تختی های موجود در بازار هستند که برای سرویس خواب عروس و داماد خریداری می شوند.

در زمان خریداری سرویس های روتختی، ممکن است این اجزاء با هم متفاوت باشند و تمام آن ها در بسته بندی دریافت شده نباشد. با ملاحظه به ابعاد تخت و خواب بایستی سرویس روتختی انتخاب کنید چرا که تخت خواب در ابعاد های متنوعی تولید می شوند. مثلا بعضی از تخت های یک نفره سایزی بزرگتر از تخت های معمولی یک نفره دارند و حدودا یک و نیم نفره به حساب می آیند. سرویس لحاف هتلی لایت ضمن بهرهمندی از رنگبندی متنوع دارای بخشهای روتختی ، ملحفه روبالشی و کوسن تهیه و به مشتریان عرضه میشود. یک یا چند عدد کوسن جلوه ظاهری را دستخوش تغییر قرار می دهد. به همین دلیل بیشتر به سرویس جهیزیه یا سرویس روتختی عروس معروفند. در صورتیکه به اطلاعات بیشتری در مورد روتختی های عروس سایت ژینال نیاز داشتید می توانید از طریق چت آنلاین یا واتساپ و تلگرام و همینطور تماس با مشاورین ما، از کمک و راهنمایی های بیشتر بهره مند شوید.

روکش بهتر است به اندازه کافی بزرگ باشد که تمامی تخت خواب را بپوشاند و در چنین حالتی، هر طوری هم که بخوابید، پتو از بدنتان کنار نمی رود. دقت کنید که در سرویس های ر وتختی، داخلی بالشت جزء تکه های سرویس نمی باشد و باید آنها را جدا تهیه کنید. حتی الامکان روتختی توسط خودتان شسته نشود، برای تمیز کردن آن می توانید، روتختی را به خشکشویی بدهید، فقط تاکید نمایید که با آب سرد شسته شود تا در سایز آن تغییری ایجاد نشود. شستشوی آن سخت است و می بایست طبق دستورالعمل شستشوی محصولات الیافی اقدام کرده تا بافت لحاف از بین نرود و زود خراب نشود. روتختی باید نرم و لطیف و اتاق خواب پر از آرامش باشد. 40 سانتیمتر می باشند که داخل این کوسن ها با الیاف سیلیکونی پر شده است و قابلیت شستشوی کامل رویه و مغذی را داخل ماشین لباسشویی فراهم آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید