امکان خرید روتختی از درب کارخانه فراهم شد!

روتختی پنبه دوزی همانطور که از نامش پیداست کاملاً پنبه دوزی شده است . برای افرادی که نرمی و لطافت را اولویت در خرید روتختی قرار می دهند، پیشنهاد ما این است که از پارچه های با جنس پنبه یا مخمل استفاده کنند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان خرید روتختی بر سر دوراهی انتخاب بین سرویس کاور و سرویس لحاف قرار بگیرید . اتاق خواب ممکن است نقطه داغی برای دعواها و مشاجرهها بر سر سبک دکور اتاق باشد. در بسیاری از موارد، سفید ممکن است رنگی سرد به نظر برسد(به رغم سفید خالص نبودن)، اما در اتاق خواب روتختیهای سفید به زیبایی به عنوان نقطه مقابل اکسسوریهایی با رنگ گرم عمل می کند و جلوه ای دعوت کنندهی درخشان و پاک و نه سرد ایجاد میکند. تخت های روزانه، تخت میهمان و نیمکتهای زیر پنجره نیز با ملحفه و روتختیهای سفید جلوه زیبایی پیدا میکنند مخصوصا زمانی که در کنار دیوارهای سفید آورده شوند و تخت خواب سفید از نظر بصری بخشی از معماری اتاق شود. روتختیها لایهای هستند که کل تخت را تا پایین زمین و اغلب بالشها را نیز میپوشانند.

روتختیها سبک هستند و برای استفاده در تابستان مناسبتراند. بسیاری از روتختیها دارای روکشهای مختلفی از پوم پوم، مخمل کتان یا شنیل هستند. روتختی مدلهای مختلفی دارد که هرکدام دارای طیف رنگی گستردهای هستند. روتختی را می توانید در سایزهای مختلفی از جمله روتختی دونفره، روتختی یک نفره، روتختی دخترانه، روتختی پسرانه، روتختی عروس، روتختی سه بعدی، روتختی اسپرت و روتختی ساده پیدا کنید. این روتختی ها معمولا اندازه بزرگی داشته و از تخت آویزان و تا روی زمین کشیده می شوند. جنس روتختی: یکی دیگر از موارد مهم در خرید روتختی دو نفره توجه به جنس آن است. در هنگام خرید جهیزیه، انتخاب بیشتر عروس خانمها روتختیهای فانتزی و تزیینی خواهد بود. روتختی عروس ایرانی یا خارجی؟ همانطور که میدانید خرید روتختی عروس در بین همه انواع آن ار اهمیت ویژه ای برخوردار است به خصوص از لحاظ ظاهری باید زیبایی مورد نظر شما را دارا باشد اما مسئله مهم در خرید روتختی عروس این است که در عین زیبایی دارای کیفیت متناسب نیز باشدتا بتواند برای مدت طولانی شما را به خرید روتختی جدید بی نیاز کند. لوسترهای مجلل، فرشهای ظریف و نفیس، تزئینات گچ بری و مبلمان منبت کاری شده همگی به زیبایی با ساده ترین روتختیهای سفید هماهنگ میشوند.

دراین جا گوشه دنج پنجره به زیبایی بیانگر یک عبارت است و آن این است: بیایید اندکی بنشینید و آرامش بگیرید. در این میان به سبک بودن کالا نیز دقت کنید. همانطور که از نامش پیداست روتختی چهار فصل قابلیت استفاده در هر چهر فصل را دارد به علت اینکه جنس کاور این روتختی ضخیم و شامل یک لایه پارچه الیافی میباشد لذا در فصول گرم سال میتوان از آن به صورت داگانه به عنوان ملحفه استفاده کرد و در فصول سرد سال از کاور و لحف داخل آن استفاده میشود . درصورتیکه در مکانی سردسیر زندگی میکنید، بایستی روتختی ضخیمتر لحاف مانندی انتخاب کنید، در غیر این صورت روتختیهای نازک مناسبتر خواهند بود. در مجموع برای خرید روتختی بایستی مولفه های زیادی را در نظر داشت که البته اگر بخواهیم همه ی آن ها را رعایت کنیم، دچار سردرگمی خواهیم شد. در هنگام خرید و انتخاب روتختی ابعاد تخت و تشک بسیار اهمیت دارد و بایستی به آن توجه کرد. روتختی سفید میتواند ظاهر خود را در برابر لوازم بسیار لوکس و جذاب حفظ کند، چون آن ها به همان اندازه کلاسیک هستند. اما به سادگی میتوانید با اضافه کردن چند وسیله دکوری به روتختی و ملحفههای سفید جلوه ای خاص و منحصربه فرد بدهید.

به نظر ما، روتختی و ملحفههای سفید یکی از ضروریات ساده طراحی هستند که باید بخشی از طرح دکوراسیون هر اتاق خواب رویایی باشد و در این جا دلایل آن را بیان میکنیم. آن ها نه مثل روتختی های خاکستری و مشکی اتاق مردان مجرد، زیادی مردانه هستند و نه مثل روتختی و ملحفههای خانه مادربزرگ ها گل گلی هستند. با این کار دکور اتاق خواب تان به اندازه کافی آرامش بخش هست اما کسل کننده نیست که صبح ها خمیازه کنان و با خستگی از خواب بلند شوید. توجه کنید که در این جا چطور پتوی آبی کمرنگ در کنار روتختی ساده سفید مخملی تر و لطیف تر و درخشش دکوری های طلایی و دیگر متریالهای طبیعی گرم تر و دعوت کننده تر به نظر میرسد. برای این منظور بهتر است که در فصول سرد سال از روتختیهایی با رنگهای گرم و تیره همچون زرشکی و سورمهای، خاکستری و در فصول گرم از رنگهای سرد و کمرنگ استفاده نمود. با توجه به اینکه از جنس نخی است بسیار خنک است و برای فصول گرم مناسب است. خنک است و پوست زیر آن خوب نفس می کشد.

دیدگاهتان را بنویسید