از کدام سایت فروشگاهی عطر بخرم؟

بعضی از مردان در طول سال فقط از یک نوع عطر مردانه استفاده می کنند. برای خرید ادکلن گرم مردانه نیز با تحقیق درست، روش خرید اینترنتی یا خرید حضوری را انتخاب کنید و از این نوع محصولات لذت کافی را ببرید. افرادی که عطر را بر اساس تغییر فصل ها و سبک های مختلف انتخاب میکنند، عطر گرم و آرامشبخش را برای زمستان ترجیح می دهند. پس از مدتی این نتها جای خودشان را به نتهای میانی میدهند. همچنین نت های انرژی بخش میانی شامل گل اسمانتوس ، مشک ، ویستریا و گل صد تومانی هستند. شاید در هنگام تهیه و خرید عطر و ادکلن به صورت حضوری و یا آنلاین، با نت هایی همچون نت آغازی، نت میانی و نت پایانی برخورد داشته اید اما در واقع این نت ها بازگو کننده چه مواردی هستند؟ چه چیزی می تواند تکمیل کننده آرامش و حس خوب شما باشد؟ مثلا اینکه از چه نوع عطری خوشمان می آید؟

با این وجود، اگر نظرات و توضیحات محصولات عطرهای موجود در فروشگاه های آنلاین و جاهای دیگر را به دقت بخوانید و یاد بگیرید که چگونه نت های مختلف استفاده شده در هر عطر را تفسیر کنید تا بتوانید تشخیص دهید که چه بویی خواهد داشت، می توان بر این نقطه ضعف آشکار غلبه کرد. رایحه های سنگین و خاص مزیت های دیگری نیز دارند و می توان این رایحه ها را یک رایحه هوس انگیز معرفی کرد. این از مزیت های بزرگ یک ادکلن گرم مردانه است که نمی توان در فصل زمستان و انتهای پاییز از آن غافل ماند. دئودورانت اسپری مایع است که از آن برای از بین بردن بوی بد بدن استفاده می شود. اگر می خواهید از عطر زمستانی در سفر استفاده کنید ۲۰ دقیقه قبل از آن، دئودورانت را روی بدن اسپری کنید. شاید شما هم مدل در بزرگ بیشتر بطریهای این برند را دیده باشید. قبلا در مورد عطرهای مناسب زمستان مخصوصا ادکلن گرم زنانه صحبت کردیم و مدل های متنوع و پرفروش آن ها را معرفی کردیم.

امروز و در انتهای این پست به معرفی 33 مدل از محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای گرم و زمستانی مخصوص آقایان پرداخته ایم که از بین این موارد می توانید طبق سلیقه خود عطر مورد علاقه خود را برگزینید. در آن زمان عطرها ظاهری ساده داشتند و زنان مجبور بودند یک ظرفه شیشه ای خاص زیبا را جداگانه خریداری و عطر را در آن نگهداری نمایند. در واقع آن عطر خاص امضای شخصی آن ها می شود و دیگران آن ها را با همان عطر می شناسند. به عنوان مثال ممکن است فرد یک عطر گرم زمستانی را به عنوان عطر خاص خود انتخاب کند و در تمام فصل ها از آن استفاده نماید. بهتر است در این فصل برای خود یک رایحه گرم انتخاب کنید که مانند پیله از شما در این روزهای سرد محافظت کند. کدام عطر با پوست شما سازگار است؟ یک عطر مناسب برای هدیه دادن به خانم های بین سن ۲۵ تا ۵۵ سال.

ادکلن های اسپرت معمولا رایحه ای خنک و شیرین دارند، ادکلن مردانه و زنانه آمریکا اسپرت که یک ادکلن فوق العاده جذاب می باشد و بیشتر به ادکلن مردانه مشهور است، اما خانم های زیادی نیز طرفدار همین ادکلن بوده و از آن استفاده میکنند. چوب هم یک رایحه شیرین محسوب میشه که بیشتر توی عطرهای کلاسیک استفاده میشه. این عطرهای خنک علاوه بر حس شادابی و طراوتی که برایتان به ارمغان میآورند، مانند آبی بر آتش میمانند و به خوبی حرارت و گرما را از شما میزدایند. ادکلن میلانو دارای ماندگاری بالا میباشند و این اطمینان را به شما میدهند که تمام طول روز رایحهای خوش داشته باشید. تمام اتفاقات خوشایندی که در آن روز با آن خانم رقم می زند را کنار بگذارید. در حالی که کنار شومینه روی صندلی نشسته اید، رمان مورد علاقه تان را می خوانید و یک فنجان چای گرم می نوشید. در تولید ادوتویلتها از ۵ الی ۱۵ درصد اسانس روغنی معطر استفاده میشود و در شرایط نرمال ماندگاری ۴ تا ۵ ساعته را میتوان از این نوع محصولات انتظار داشت که البته تا حد زیادی به نوع رایحه و طبع عطر (گرم، معتدل یا سرد) بستگی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید