ادو پرفیوم چیست و چه تفاوتی با عطر، ادکلن و ادو تویلت دارد؟

خط نتهای این عطر، حتی وقتی از محیطی که در آن بودید خارج میشوید، همچنان حس میشود. بوی این نتهای طبیعی، حس حضور در طبیعت بکر و جنگلهای انبوه را برایتان تداعی میکند. استفاده از عطر و ادکلن می تواند تداعی گر خاطرات و احساسات درونی افراد باشد به گونه ای که یادآور بهترین روز ها باشد. نام این عطر از قهرمانان و خدایان باستانی یونان گرفته شده و قدرت و شکوه آن دوران را تداعی میکند. پس از مدتی انکری نوآر به دلیل وجود اسانس علف وتیور، نوعی هماهنگی و هارمونی معنوی در ذهن ایجاد میکند. این ترکیب چوبی و شیرین، آرامش و تعادل روحی زیادی را به شما منتقل میکند. آرامش، تمرکز و اعتماد به نفسی که از این ترکیب میگیرید، تا مدت زیادی پایدار خواهد بود. این نتها از ترکیب دانهی تونکا، گل شمعدانی و عنبر تشکیل میشوند. پس از مدتی این نتها جای خود را به بوی جوز هندی، فلفل سیاه، گل بنفشه و هل خواهند داد. این نتها از چوب کشمیر و مشک تشکیل شدهاند. وقتی این لالیک را اسپری کنید، بوی چوب سرو شما را به خلسهای عمیق میبرد.

وقتی لالیک وایت را روی پوست خود و در محل نبض یا لباستان اسپری کنید، متوجه بوی تمر هندی، برگ درخت لیمو و نارنج خواهید شد. سبک بوی این ادکلن با شیرینی کاملا مدیریت شده و منظم شروع شده و کم کم به سمت رایحه دل انگیز و پرشور و شوق چرم و ملایمت بهاری آن میرود.با کمک این عطر تا مدت ها در خود احساس غرور خواهید کرد و هرگز وان میلیون را از خود جدا نمی کنید. به محض استفاده از ورساچه Eros بوی نعناع، سیب سبز و لیمو را استشمام خواهید کرد. گذشته از همه اینها، مهمترین دلیل انتخاب این خیابان برای خرید عطر این است که صاحبان مغازه ها به طور شخصی عطر را از کشورهایی مانند فرانسه و آلمان وارد می کنند و شما می توانید مطمئن باشید که به خاطر رقابتی که میان مغازه داران این منطقه وجود دارد، هیچ عطر یا ادوکلن تقلبی در این راسته پیدا نمی شود. ادکلن های شرکتی به محصولاتی گفته می شود که در کشورهایی چون امارات، ترکیه،فرانسه ، آمریکا ، چین و غیره پر و آماده می شود. در واقع برای ساخت تمام عطرها از ترکیبات اسانس خام مثل مشک و گیاهان و آب و الکل استفاده می شود که هر شرکتی بسته به هدف خود از ساخت عطر از درصدهای مختلف اسانس و آب استفاده می کنند.

طراحان مجرب بسته بندی تاپ پک بسته بندی محصول را با دیزاین اختصاصی و مناسب شما طراحی می کنند. طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطر ساز مشهور «کریستین نایگل» (Christine Nagel) انجام شد. این نوع عطر غلظتی در حدود ۱۵ تا۲۰ درصد اسانس روغنی معطر دارد. معمولا بیشتر افراد تعریف ساده عطر گرم و سرد را می شناسند؛ می دانند عطرهایی که در آنها رایحه شکلات یا چوب صندل یا ادویه های شرقی به کار رفته باشد عطرهای گرم به حساب می آیند و عطرهایی که در آنها رایحه لیمو و نارنج یا هندوانه به کار رفته باشد عطرهای خنک هستند. عطرهای اماراتی مشابه، برندهایی همانند جان وین هستند که با خرید فرمول عطر برندهای معروف، به صورتی قانونی رایحه آنها را تولید می کنند و با هزینه بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند. در این بین شرکت های با اصالتی مانند ریو کالکشن (Rio collection) ، اسمارت کالکشن (Smart Collection) ، فرگرانس یا فرگرنس (Fragrance World) ، جان وین (Johnwin) و اجمل (Ajmal) هستند که فرمول عطر های اصلی را خریداری نموده و نمونه مشابه همان عطر ها را با قیمت بسیار مناسب تر تولید و روانه بازار می نمایند.

این عطر از آن جهت شرکتی نامیده می شود که مانند عطر های تقلبی نیستند که سعی دارند نمونه تقلبی را بجای نمونه اصلی و با قیمت های گزاف بفروشند. پس از موفقیتهای ادکلن اونتوس برندهای متعددی سعی نمودند رایحهای مشابه با آن خلق کنند تا بلکه بتوانند در موفقیتهای این فرمول موفق سهیم باشند. این عطرها تقلبی نیستند بلکه برندهایی جدیدی هستند که قیمتهای پایینی داشته و بازار هدف آنها مشتریانی ست که به لحاظ اقتصادی قدرت خرید عطرهای تجاری و رسمی مانند دیور، شنل، آمواژ و غیره را ندارند. از جمله عطرهای اماراتی میشود به اجمل،امپر،رصاصی و… خرید این مدل به افرادی توصیه میشود که به دنبال بهترین ادکلن مردانه خنک، تند و شیرین میباشند. گفتنی است این محصول خوش قیمت، جزو پرفروشترین و بهترین ادو تویلت مردانه بازار به حساب میآید. بطری این مدل هم مانند بطریهای دیگر لالیک، نشانهای از قدرت این برند در طراحی و ساخت شیشههای عطر خودش به حساب میآید.

دیدگاهتان را بنویسید