آشنایی برند عطر ادکلن مانسرا (Mancera) و برترین کارهای این برند – ایسنا

البته که این روزها در هر خیابانی دستفروشان در حال فروختن عطرهای تقلبی هستند و البته مغازه های زیادی هم وجود دارند که محصولات خوشبو را ارائه می کنند اما اگر از جایی خرید کنید که بعد از امتحان کردن 50 رایحه مختلف، هنوز هم فروشندگان با لبخند با شمار رفتار کنند و پاسخ تمام سوالات تان را بدهند، وزرا انتخاب نخست است. بستگی دارد از کدام قسمت شهر بخواهید به وزرا بیایید اما پیدا کردن تاکسی برای این مسیر کار چندان سختی نیست. تاکسی: از هر جای شهر می توانید تاکسی سوار شوید و خودتان را به خیابان وزرا برسانید. به خاطر داشته باشید که در این خیابان به خاطر وجود سینما آزادی جای پارک به سختی یافت می شود. یک نمونه حرفه ای از این فروشگاه سازها، فروشگاه ساز پرتال است. فروشگاه شقایق 2، به تازگی امکانی برای خرید و سفارش اینترنتی برای مشتریان خود به راه انداخته است. به خاطر اینکه در این راسته قیمت ها تفاوت چندانی با هم ندارند (نهایتا اختلاف 5 درصدی) بنابراین همه آنها برای خرید مناسبند اما اگر عطری را می جویید که به تازگی عرضه شده و مطمئن نیستید که به ایران آمده باشد، یا عطری بسیار کمیاب را می جویید، فروشگاه های شقایق، سنگ و هیوا سه محلی هستند که می توانید عطر مورد نظرتان را بیابید.

میوههایی مانند انبه، لیمو و پرتقال برای ساخت این رایحه استفاده میشود که حس تازگی و طراوت را منتقل میکند. در مقایسه با اونتوس این عطر جدا از حس رایحه آناناس، بدلیل حضور انگور فرنگی و لیمو کمی شادابتر و به مشام میرسد. این فروشگاه همچنین امکان تعویض عطر تا 10 روز را برای مشتریان فراهم کرده است. تا 7 روز هم میتوانید رایگان با آن کار کنید. اگر اهل خرید عطر اصل هستید، حتماً اصطلاحاتی رو مثل eau de toilette, eau de parfum, eau de cologne شنیدید و با این اصطلاحات کم و بیش اشنایی دارید. البته که در نقاط دیگری از تهران نیز می توانید عطر و ادوکلن های مورد نظرتان را بیابید اما برای اطمینان از اصل بودن، تنها راه حل شما خرید از خیابان اسلامبولی یا همان وزراست. براحتی با تبدیل قیمت جهانی عطر متوجه قیمت عطر اصل خواهیم شد و ارشاکو نیز با قیمت های خود سعی کرده صادقانه سود معقولی را دریافت کند و از این شعار اشتباه “قیمت بالاتر جنس اصل ” دوری جوید. این چند نمونه از بهترین فروشگاه های اینترنتی عطر بود که راجع به آن ها صحبت کردیم. رِنج معمولی قیمت های عطر در این راسته تا یک میلیون تومان هم بالا می رود.

علاوه بر آن مواد شیمیایی تشکیل دهنده برخی از این محصولات باعث ایجاد حساسیت و یا حتی آسیب های پوستی می شود. اسانس در تقلید از رایحههای مختلف و با استفاده از مواد شیمیایی ساخته میشوند. بله اینها رایحههای بهکاررفته در ادوتویلت ورساچه هستند که با قیمت ۸۴۰ هزار تومان به فروش میرسند. مثلا عطر RAMON MOL VIZAR که عطر خاندان سلطنتی اسپانیا است به دلیل شیشه ویژه ای که دارد به قیمت بیش از 5 میلیون تومان به فروش می رود یا عطر 777 که به خاطر رایحه بی نظیر و فرمول ساخت آن، به قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رود. البته عطرهای گران تر نیز وجود دارد که به دو علت دارای قیمت بالا هستند؛ به خاطر شیشه عطر یا به خاطر فرمول کمیاب و سرّی آن. با این وجود، اگر نظرات و توضیحات محصولات عطرهای موجود در فروشگاه های آنلاین و جاهای دیگر را به دقت بخوانید و یاد بگیرید که چگونه نت های مختلف استفاده شده در هر عطر را تفسیر کنید تا بتوانید تشخیص دهید که چه بویی خواهد داشت، می توان بر این نقطه ضعف آشکار غلبه کرد. ادو پرفیومها رایجترین عطرها به خصوص در عطرهای زنانه هستن و پخش و ماندگاری خوبی دارند.

ماندگاری این ادکلن بسیار عالی بوده و خط بوی مخصوص به خود را ایجاد میکند و همچنین بر خلاف ادکلن های تلخی مانند بلک افغان که فقط افراد خاصی به رایحه آن علاقه دارند آمریکا اسپرت را همه میپسندند. اکثر عطرها و ادوکلن هایی که این روزها در بازار یافت می شوند با قیمت 200 تا 300 هزار تومان برای شیشه 100 میلی لیتری به فروش می رسند اما اگر عطر خاصی مد نظرتان نیست و بین بوهای بی نظیری که در اختیارتان قرار داشته گیج شده اید، از تخصص فروشندگان فروشگاه ها استفاده کنید. راستی به عنوان یک پیشنهاد، بد نیست روی بخش خاصی از عطرها تمرکز کنید تا از بقیه متمایز باشید. برای خرید مدلهای متنوعش هم باید روی ۵۰۰ هزار تومان به بالا حساب کنید. در این صورت شما میتوانید به خرید آنلاین عطر و ادکلن مورد نظرتان اعتماد کنید. راستی، در فروشگاه ساز پرتال این امکان وجود دارد، که لینک خرید سریع هر محصول را در اینستاگرام بگذارید. در این مدت تیم پشتیبانی کامل شما را راهنمایی میکند. عطر مای زنانه، در دو دسته سنگین و سبک، جذابیت، اعتماد به نفس و زیبایی را همراه شما میکند. پس با روژا همراه باشید تا این اصطلاحات رو با هم مرور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید