آدرس بازار و بورس عطر و ادکلن تهران

ماندگاری بوی عطر بر روی پوست های چرب به دلیل مرطب بودن شان، بیشتر از پوست های خشک می باشد. همانطور که گفتیم عطرها در واقع با ترکیب روغن های عطری و الکل به وجود می آیند، و هرچه میزان روغن عطری بیشتر باشد رایحه ی عطر ماندگاری بیشتری دارد. تمامی عطر و ادکلن ها دارای گارانتی اصلی شرکتی بوده و همانطور که مشاهده می فرمائید تنوع موجودی عطر و ادکلن ها نسبت به تمام فروشگاه های دیگر بالاتر می باشد، بدین منظور و جهت سهولت در خرید شما به راحتی امکان فیلترینگ محصولات جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظر و حتی امکان مقایسه عطر و ادکلن های مختلف را دارا می باشید. مزیت دیگر این است که میتوانید تا زمانی که میخواهید، بدون اینکه یک فروشنده مزاحم سعی کند شما را به سمت یک برند یا برند دیگر سوق دهد، مرور کنید و میتوانید به راحتی نه تنها قیمت، بلکه سایر ویژگیهای عطر را قبل از خرید آن مقایسه کنید. بنابراین از بین انواع عطر و ادکلن های موجود، متقاضیان ادوپرفیوم هر روز در حال افزایش می باشد و اکثر برند ها این نوع عطر را تولید می کنند.

ادوتویلت غلظت کمتری دارند و رایحه سبک تری دارد و میزان اسانس روغنی به کار رفته در تولید این نوع عطر 5 الی 15 درصد می باشد. ادوپرفیوم نیز از همان اسانس پرفیوم استفاده می کند اما در آن مقدار کمتری از اسانس و حجم بیشتری از الکل و آب استفاده می شود. در هر فصل باید عطری با طبع مناسب همان فصل استفاده کنید؛ از انواع عطر و ادکلن ها، عطرهایی با بوی گرم مخصوص فصول سرد سال است و عطرهای ملایم، معتدل یا خنک مناسب برای فصل بهار و تابستان می باشد. در واقع باید به طور کل ادوپرفیوم با تستر ادوپرفیوم هیچ تفاوتی با هم نداشته باشد چرا که خریدار با استشمام کردن تستر ادوپرفیوم انتظار دارد همان ادوپرفیوم با همان رایحه و ماندگاری و پخش بو را نیز دریافت کند، که برخی از شرکت های عطر سازی همین کار را انجام می دهند اما برخی دیگر گاها مشاهده می شود که نت اولیه تستر را کمی قوی تر می کنند تا مشتری با استشمام کردن تستر نسبت به خرید آن ادوپرفیوم تمایل بیشتری داشته باشد. اما چیزی که مشخص بوده این است که نباید تستر ادوپرفیوم با خود آن به هیچ وجه تفاوتی داشته باشد چرا که خریدار انتظار خرید همان ادوپرفیوم که استشمام کرده را دارد.

عطر نباید در حمام و یا سرویس بهداشتی نگهداری شود. این عطر ممکن است در بطری ها یا اسپری های معمولی فروخته شود، اما اگر از اسپری استفاده می شود، نباید بطور پراکنده آن را به مصرف رساند. به نقاط نبض بدن، اسپری نمایید : انواع عطرها با حرارت بدن فعال می شوند. این محصول شباهت خیلی زیادی به ادوکلن ها دارد، اما بیشترین بخش آن را آب تشکیل داده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کلمه کلن (Cologne) به شهر کلن آلمان اشاره دارد و واژه ادکلن (Eau De Cologne) نیز منشا فرانسوی دارد، جایی که برای اولین بار، رایحه خاصی در آن ساخته شد. کلمه ی ادو تویلت از اصطلاح فرانسوی “faire sa toilette” آمده است که به معنی “آماده شدن” است. هر 5 عطر مای مردانه کنکوردیا، کنکوردیا چمپ، کنکوردیا اسپرت، کنکوردیا فرش و ریممبردتایم ویژگیهای خاص خود را دارند که در صفحه مربوط به عطر مردانه مای معرفی شدهاند. اسانس عطر مای کاملا وارداتی است و از بزرگترین طراحان و تولیدکنندگان عطر فرانسوی و ایتالیایی خریداری میشود. پس حتی عطر را هم میتوانید آنلاین خریداری کنید. یکی از دوستانم گفت چطور میتوانی عطر را آنلاین بخری؛ تا وقتی از نزدیک آن را امتحان نکردهای؟

به جرات میتوان گفت در بین صدها ادکلن اسپرت نیز این ادکلن بسیار پرطرفدار است. این تولید کننده تا کنون بیش از ۵۰ عدد عطر با برند لالیک | Lalique وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . شرکت هایی که در صنعت عطر سازی فعالیت می کنند، پس از تولید کردن ادوپرفیوم هنگامی که قصد فروش عمده ادوپرفیوم های خود را دارند به طور معمول به ازای هر ۱۰ الی ۱۲ ادوپرفیوم یک تستر ادوپرفیوم نیز درون بسته بندی مربوطه قرار می دهند. این مسئله برای هر شرکتی می تواند متفاوت باشد و وابسته به سیاست شرکت مربوطه دارد. این تستر ها به هیچ وجه فروشی نبوده و حتی بر روی آن ها جمله Not for Sale درج می شود تا از فروش آن جلوگیری شود؛ دلیل این کار نیز به این خاطر می باشد که شرکت های عطر سازی برای این تستر ها پولی دریافت نکرده و به صورت رایگان در اختیار فروشندگان قرار می دهند از این رو به دلیل رایگان بودن آن حق فروش آن ها گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید